Зворушлива історія 11-річної дівчинки, яка змушена була самостійно виховувати двох братів.

Зворушлива історія 11-річної дівчинки, яка змушена була самостійно виховувати двох братів. Батько дітей загинув, а мати подалася шукати кращої долі і забула про них.
Ця дивна і реальна історія трапилася в Китаї.

Батько сімейства трагічно загинув, а мати просто зібралася і без слів пішла з дому, шукати кращої долі для себе. Таким чином троє маленьких дітей залишилися зовсім самі і без нагляду. Найстаршій дитині – дівчинці ледь виповнилося 11 років і вона була змушена доглядати за своїми молодшими братами абсолютно сама. Щоб прожити і нагодувати себе і братів, бідолашна дитина почала сама обробляти землю, і при цьому вона не забувала про освіту.

http://ttolk.ru/

Так самостійно троє дітей жили майже півроку. Сусіди допомагали їм хто чим міг, але постійно годувати та утримувати трьох дітей їм ставало все накладніше. А через 6 місяців рідний дядько дітлахів, який проживав у сусідньому селі, дізнався про дану ситуацію.

Звичайно ж він захотів усиновити цих дітей, але голова сім’ї, 11 річна дівчинка навідріз відмовилася. Проте вони змогли домовитися, що діти переїдуть жити до його будинку, де сильна маленька дівчинка буде і надалі допомагати по господарству і щодня піклуватися про своїх молодших братів.

https://www.bbc.com/

Ця історія дуже швидко поширилася по всіх округах і люди, чиє серце ойкнуло, почали перераховувати гроші для цих бідних дітей. А саме для того, щоб вони змогли здобути гарну освіту і вибитися в люди.

А ми з вами можемо лише сподіватися, що у них все вийде.

Оцініть статтю
Джерело
Зворушлива історія 11-річної дівчинки, яка змушена була самостійно виховувати двох братів.