Зустріла колишнього через три роки! Чоловік який зрозумів, що скоїв помилку!

Мій чоловік завжди мав гарну подобу. Постійно дбав про те, щоб одяг був чистий та попрасований. Постійно все підбирав так, щоб одяг підходив до взуття або навпаки. Признаюсь вам, що навіть я так не розбиралась у поєднанні кольорів ти стилів, але також завжди старалась доглядати за собою.

Після одруження у нас невдовзі з’явилось двоє дівчаток близнят. Часу вільного у мене взагалі не було. Я забула про манікюр, про походи до косметолога, про зустрічі з подругами за чашкою кави. Було нелегко, а ще до цього всього після народження дітей я набрала 13 кілограмів та отримала в «подарунок» розтяжки на животі та на ногах. Більшість жінок мене зрозуміють, як важко звикнути до таких змін.

https://odnaminyta.com

Я почала звертати увагу на те, що мій чоловік віддаляється від мене, але старалась відразу позбавлятись таких думок, але одного дня він сказав, що не може більше жити зі мною та дітьми.

У моїй голові було безліч думок. Я не вірила, що мій чоловік вирішив мене покинути з двома 1,5 річними дітками. А його слова: «Я закохався у справжню красуню, але зараз ти змінилась, я тебе розлюбив» — постійно прокручувались у моїй голові.

Його я відпустила. Спочатку постійно плakaлa, бо сама залишилась з дітьми, але потім зрозуміла, що потрібно підійматися з колін. Мені постійно допомагали батьки й чоловік не забував про доньок, постійно сплачував аліменти.

Я почала займатись спортом, правильно харчуватись, а також не забувала про догляд за собою й результат не змусив довго чекати. Мені вдалось повернути минулі форми, діток я віддала в садочок, тому з’явилось більше часу для себе. Також влаштувалась на хорошу роботу, поряд з дитячим садочком. Я справді була щаслива. За три роки після р0злyчeння з чоловіком життя у мене змінилось. Мій страх та розпач перетворився у впевненість та радість. Я зрозуміла, що потрібно дбати про себе та дітей, а все інше почекає.

В перший рік життя донечок мені було дуже складно. Мені ні на що не вистачало часу, а про манікюр, перукарів, красивий одяг я взагалі забула. Одягалась в ті речі в яких зручно було бути поряд з дітьми, тому зараз я не здивована, що чоловік пішов від мене.

https://deadbees.net

Колись ми з чоловіком були завжди стильно одягнені та пристрасні, мої подруги нам заздрили та неодноразово повторювали про те, що хочуть так виглядати поряд зі своїм чоловіком, а я сміялась з їхніх слів. Ніхто не думав, що наше кохання зникне після народження дітей і всі були шоковані коли почули про розлучення.

https://uznayvse.ru

Розуміння того, що чоловік не очікував таких змін якраз й привели до розлучення, але за цей час я йому пробачила та живу щасливо поряд з дітьми.

Одного разу я зустріла колишнього чоловіка у супермаркеті та була дуже здивована, бо колись доглянутий, з ідеальною стрижкою, в чистенькому взутті — за три роки він перетворився у небритого, зі скуйовдженим волоссям та у брудних штанах чоловіка. Я його не впізнала спочатку, але коли він підійшов, то відразу зрозуміла хто це. Він взяв мене за руку та попросив вибачення за те, що вчинив.

— Пробач мені. Я три роки тому не розумів скільки всього ти робиш, як багато часу займав догляд за дітьми, не розумів, що твоєму тілу потрібний час! Я був слабаком який так легко покинув кохану дружину з дітьми, я дуже шкодую, що так вчинив!

Від почутого мені захотілось заплакати, але я стрималась та сказала, що давно вже йому пробачила. Він мені розповів, що одружився зі своєю знайомою, яка завагітніла від нього і зараз він сидить з сином восьмимісячним, бо дружина поїхала відпочити на море. Й неодноразово повторював вибачення за те, що покинув мене з дітьми.

Життя буває складне, але все, що відбувається у ньому не просто так, тому кожному дано те — з чим він зможе справитись. Ніколи не опускайте руки та не робіть поспішних висновків. Мій чоловік все зрозумів, але вже було занадто запізно.

Оцініть статтю
Джерело
Зустріла колишнього через три роки! Чоловік який зрозумів, що скоїв помилку!