3paдив дружині і думав, що матір буде на його стороні. Але вона надто полюбила невістку, котра ж _ертвувала всім заради сім’ї.

Готує вона вечерю і думає, чи не надто жорстока до своєї рідної кровинки, до свого сина? Але син сам у всьому винен, а внуки і невістка ріднішими стали. Коли син сказав, що вони з Олею розлучаються, то вона довго не могла в це повірити і два дні не хотіла підніматися з ліжка, була дуже здивована цією новиною.

Їй було соромно за свого сина… Коли їхній з Олею дитині було майже 6 місяці, то він розповів, що вже давно кохає іншу дівчину. Проте Оля не розгнівалась і не нервувала, вона спокійно все вислухала, розлучилась і тепер всю увагу приділяє дітям. Пройшло вже 5 років, як він живе з іншою жінкою.

Ця дівчина хотіла бути хорошою дружиною, а не коханкою, тому після розлучення зосередилась на дітях. А Назар почав їй зраджувати ще, коли Оля була на 5 місяці вагітності. Він плів казочки, ніби роботи дуже багато, а там якісь відрядження, ще треба комусь допомогти і таке всяке. А вона це все терпіла, як вірна дружина. Оля сказала йому, щоб вибирав чи він залишиться з нею і дітьми, чи піде до іншої жінки, з якою кохався. Назар пішов. Його матір засуджувала його вибір, але розуміла, що це не її життя.
Потім її син казав, що він насправді хороший і навіть аліменти дітям платить, але мати його і не слухала, вони прийняла сторону Олі. Як-не-як, аліменти не замінять батьківської любові, котра потрібна всім дітям.

Через рік у нього народився син з тією дівчиною. Всі родичі думали, що серце його матері через внука розтопиться, але воно не розтопилось. Так, вона любила ще одного свого унука, але це не змінювало ситуації і того, як вони вчинили з Олею. Скільки б не намагалась нова невістка розтопити лід в серці свекрухи, проте це було марно. Мати Назара недолюблювала їхню сімейку, тільки внука любила.

Коли вони готувалися до Свят-вечора, то син подзвонив і сказав, що хоче приїхати з сином і дружиною до матері. Вона позволила приїжджати, але без його нової жінки. Він не захотів без неї приїжджати, тому їх не було на святкуванні. А Оля для мами стала уже, як не невістка, а як рідна донька. Інколи вона просила сина, щоб той повернувся до своєї першої дружини, хоча й знала, що та його не пробачить, але й син не хотів повертатися.

Бабуся має пречудові стосунки з Олею та внуками. Вона їх всіх дуже любить. Вони постійно розмовляють по телефоні і приїжджають один до одного в гості. Також жінка спілкується зі батьками Олечки. І з її слів, вона знає, що її поки не цікавлять стосунки. Бо після зради Назара важко вірити чоловікам, тому доки вона вкладає всю себе у дітей та роботу.
Спочатку невістці було важко пережити зраду чоловіка, але незабаром вона привикла і справилася з цим. Інколи мати Назара старається допомогти Олі з дітьми. Вона десь-колись сидить з ними чи забирає їх з школи і вечорами приходить до внуків, коли жінка хоче піти з подругами в кіно чи просто прогулятися. Бо Олі не легко, її батьки живуть на іншому кінці країни через що рідко приїжджають допомогти доньці. Тому свекруха їй у всьому допомагає.
А так, зараз мати Назара збирається спекти для своїх внуків смачних пиріжків, а вам бажає хорошого настрою!

Оцініть статтю
Джерело
3paдив дружині і думав, що матір буде на його стороні. Але вона надто полюбила невістку, котра ж _ертвувала всім заради сім’ї.