Життя підкинуло трійню, яку ніхто не чекав

Іван та Людмила були батьками прекрасного сина Данилка і мріяли ще про донечку. От тільки їм ніяк це не вдавалося.

Молоді батьки зверталися до лікарів, проходили різні обстеження – і все безрезультатно. Так вони прожили шість років.

Далі їхні стосунки суттєво погіршилися. Сварки, непорозуміння, стали щоденними супутниками в їхній родині. Iван почав часто затримуватися на роботі, а коли повертався додому то мовчки вечеряв і йшов спати. Одного дня він не повернувся, а лише зателефонував і повідомив дружині, що через постійні сварки і відсутність розуміння в сім’ї їм краще розлучитися

Людмила дуже сумувала, спочатку плакала, відмовлялася від їжі, а далі її просто нудило від будь-яких харчів. Вона пережила сильний стрес.

І все б нічого, якби замість того, щоб худнути – її живіт почав… рости! Виявилося, що жінка вагітна. Та ще й трійнею. Уявіть тільки, яким було її здивування.

Всі ці роки вони з чоловіком намагалися, а коли він її покинув – вона дізналася, що вагітна трійнею. До того ж вона завагітніла природнім шляхом такою кількістю дітей.

Після пологів виявилося, що ці трійнята – дівчатка ще й однакові на вигляд. Таке трапляється дуже рідко, якщо вірити науковим дослідженням – то раз на 200 000 000 випадків.

Людмила вирішила не повідомляти Івана про діточок, адже свій вибір він зробив. Тому й повертати його назад жінка не хотіла.

Коли малюки підросли – Людмила змогла їх розрізняти за характером: одна вередує, інша не проявляє жодних емоцій, а третя постійно посміхається. Дівчаток охрестили Світланою, Роксоланою і Тетяною. Допомагали їх ростити батьки Людмили, які одразу ж забрали багатодітну дочку до себе.

Коли Іван дізнався про таке неочікуване велике щастя то вирішив спробувати повернути свою сім’ю, однак Людмила не захотіла.

Тому батько навідував дітей кілька разів на тиждень. А коли дівчаткам виповнилося три роки – Людмила змогла його пробачити та дозволила повернутися в сім’ю.

Ось такі курйози інколи трапляються на життєвому шляху.

Оцініть статтю
Джерело
Життя підкинуло трійню, яку ніхто не чекав