Жінка вирішила поділити сімейний бюджет по-справедливому! Підрахувала вартість всього!

В теперішній час з’явилась дуже популярна течія серед молодих сімей – це поділ сімейного бюджету. Мається на увазі, те що у сімейний бюджет вкладають однакові суми, як жінки, так і чоловіки. Чоловікам таке течія скоріше за все дуже подобається. Вдома все чисте, страви приготовлені , одяг попраний та ще й залишаються непогані кошти у гаманці на власні витрати.

Зараз ніхто не образиться, якщо чоловік запропонує жінці жити власним коштом, а він своїм коштом. Але інколи трапляються дуже цікаві випадки у таких ситуаціях.

До прикладу у квартиру до чоловіка поселилась жінка. У них все добре, вони щасливі. Обоє вже мали немалий досвід у стосунках, були розлучені. Вони хочуть ще більшого спілкування та часу проведеного вдвох. І вирішують почати жити разом. Ось тут коханий пропонує, щоб сімейний бюджет вони поділили на двох, тобто жили за європейським способом життя. Всі витрати на половину, всі обов’язки також поділимо на двох.

Спочатку у жінки було здивування, але потім все обдумавши вона вирішила погодитись. Працюють вони обоє на високооплачуваній роботі, тому зарплатня у них майже однакова. Ось жінка і вирішила все підрахувати, щоб було справедливо і вона не була в програші! От все так продумала, щоб ні себе не образити, ні чоловіка. Ввела в список обов’язків ось такі правила:

— Продукти, що знаходяться у холодильнику на період перебування вдома будуть підраховані, щоб не виникало ніяких негативних ситуацій.

Приготування страв також буде вираховуватись за окрему плату. В залежності від складності приготування ціни також будуть різні.

— Використання та споживання різних консервацій, а особливо улюблених маринованих огірочків (якщо є бажання, то можна буде придбати абонемент)

Повсякденний догляд за чоловіком : прання його речей, прасування, переодягання постільної білизни, миття посуду – буде все вираховуватись з встановленої вартості узгодженої двома сторонами.

Здається мені, що чоловік після оголошених жінкою додаткових правил – буде розчарований європейським поділом сімейного бюджету. Якщо дивитися з правильної сторони, то не одні фінанси потрібно ділити, а всі домашні обов’язки, тому я вважаю що ось з такими правилами все виглядає справедливо! Жінка, як служниця, плюс ще вкладає свої гроші, а чоловік при своїх грошах у прибраному домі, нагодований та без обов’язків. Я вважаю, що це дуже хитра схема! Якщо ділити бюджет, то обов’язки домашні також потрібно ділити на двох!

Оцініть статтю
Джерело
Жінка вирішила поділити сімейний бюджет по-справедливому! Підрахувала вартість всього!