Жінка принесла в ювелірний магазин каблучку, бо їй не було чим годувати дітей. Вона нікол не забуде того дня

Жінка вирішила принести у ювелірний магазин свою каблучку, щоб продати її і отримати за це якісь кошти, бо їй зовсім не було чим годувати своїх дітей, зовсім не мала заощаджень. Але продавець зробив вчинок, який жінка та мати двох дітей пам’ятатиме до кінця життя, це було справжньою несподіванкою. На жаль, враховуючи теперішні реалії, багато людей живуть дуже бідно. Щоб мати що їсти вони змушені виносити з хати меблі, речі, щоб продати їх, позбуватись авто і віддавати те, що дуже важливе та цінне. В таку саму ситуацію потрапила і ця жінка, але, на щастя, їй допоміг продавець магазину, якого дуже зачепила ця історія.

Ця жінка – мати одиначка, виховує двох дітей і в той момент мала великі матеріальні проблеми. прогодувати своїх дітей, вона принесла в ювелірний магазин каблучку, яка була дорогою для неї як пам’ять. Продавець, це розумів, а тому, коли оцінив каблучку, запитав жінку про впевненість у своїх намірах. Він розумів, що вартувало воно багато, але було набагато дорожчим для жінки у моральному плані.

Вона відповіла, що їй не залишається нічого іншого, так як грошей немає зовсім. Продавець поступив так, як не очікував ніхто. Він дав їй суму, яку жінка наділася виручити за кільце. А потім повернув їй саме кільце, сказавши, що це подарунок. Він просто не зміг нажитись на людині, яка опинилася в такій складній ситуації.

Оцініть статтю
Джерело
Жінка принесла в ювелірний магазин каблучку, бо їй не було чим годувати дітей. Вона нікол не забуде того дня