Жінка народила одразу п’ятеро дітей, а коли їм виповнився рік — від неї піш0в чоловік

Сьогодні розповімо вам дивовижну історію, яка сталась з Оксаною Кобилецькою у 2016 році.

Саме в цьому році в кожній газеті, на кожному новинному сайті була новина про незвичну сім’ю, адже те, що сталось в сім’ї Оксани – стається дуже рідко.

Оксана завагітніла. На той момент в неї вже була старша дитина. Всі радісно чекали поповнення в сім’ї, коли дізнались про вагітність Оксани. Але тим вражаючим фактом, який вже розкрився на УЗД. Оксана чекала не одну, не дві та навіть не три дитини, а цілих п’ять! Найвражаючішим було те, що це сталось природним шляхом, що робить випадок ще більш рідкісним.

Після народження п’ятьох дітей(на цей момент Оксані було тридцять сім) життям Кобилецьких зацікавилися всі. Їхніми частими гостями стали журналісти. Вони завжди норовили взяти інтерв’ю в породіллі та сфотографувати малюків. Також не забула про сім’ю і держава – їм видали п’ятикімнатну квартиру та мікроавтобус.

Поки Оксана лежала в пологовому на збережені(самі розумієте, п’ять дітей виносити важко, тому збереження було просто необхідним), її сусідка по палаті, дізнавшись про кількість дітей, яку має народити Оксана, запропонувала їй почати вести свій блог в популярній соціальній мережі. Так вона і зробила, що правда вела вона блог лише вночі, бо ж за цілий день навіть вільної хвилинки не було через догляд за дітьми, яких в Оксани тепер шестеро, не зважаючи на те, що їй допомагали мама та чоловік.

Але чоловік, який здавався ідеальним, пішов з сім’ї через рік. Хоча саме Оксані було найважче, але не витримав чоловік. Насправді, чоловік вже залишав жінку під час вагітності, коли дізнався, що в утробі його дружини п’ятеро ембріонів. Лікарі пропонували Оксані, на маленьких срокiх, видалити декілька ембріонів для кращого розвитку тих, що залишаться, але жінка відмовилась від такого.

Після розлучення Оксана офіційно оголосила про це на свої сторінці блогу. Жінка залишилась, можна сказати ні з чим, адже чоловік забрав документи, ключі та комп’ютер, на якому були фотографії. А аліменти тепер вже колишній чоловік відмовився платити, В квартирі все ще тривав ремонт, а Оксана з дітьми жила на дачі.

Дізнавшись про це всі не байдужі почали допомагати Оксані та діткам. Почали збирати гуманітарну та матеріальну допомогу. Деякі допомагали в обмін на рекламу в блозі.

Оксана, щоб впоратись зі всіма труднощами життя дотримувалась завжди основних п’яти правил:

-Зберігати спокій;

-Дотримуватись режиму;

-Розділити обов’язки;

-Наявність відволікаючого заняття;

-Зміна обстановки;

І ці правила дуже допомогли Оксані, бо ж діти вже мало не з пологового були привчені до чистоти та порядку, тому дома його було підтримувати максимально легко, зважаючи на кількість дітей.

Основний дохід Оксана отримувала з блогу, продаючи рекламу. Жінка ніколи не давала паніці та відчаєм керувати нею та її життям. Та й в принципі в неї на таке немає часу, бо весь він присвячений дітям.

В блозі Оксана знайшла свою віддушину. В блозі Оксана розповідає про життя з шістьма дітьми, дає поради по вихованню та лікуванню дітей, коли всі разом хворіють, і багато іншої корисної інформації, яка йде разом зі звичайним життям сім’ї Кобилецьких.

Зараз, коли діти підросли, Оксані стало легше і якщо подивитись на її останні пости, вона вже може спокійно їздити відпочивати з дітьми та мамою. Зі слів Оксани вона не тримає образи на чоловіка. Її життя налагоджується. А її ситуація не була такою вже і безвихідною. Вона змогла подолати всі труднощі та перешкоди, тому її сім’я зараз нічого не потребує, Оксана може спокійно забезпечити себе, дітей та маму.

Думаємо, що з цієї жінки слід брати приклад, а ви як вважаєте?

Оцініть статтю
Джерело
Жінка народила одразу п’ятеро дітей, а коли їм виповнився рік — від неї піш0в чоловік