Жила з чоловіком, який постійно зниkав без пояснень

               Живемо в шлюбі вже сім роківУ нас взаєморозуміння та підтримка одне одного завжди присутніУ нас щасливий шлюбми кохаємо одне одногоБагато знайомих та родичів постійно говорятьщо ми чудова пара — створені одне для одного.

Але останніх два місяці я почала звертати увагу, що мій чоловік щось приховує. Раз в тиждень до нього хтось телефонує й він відразу зривається та кудись їде. Коли я його запитую, то відповідає, що по роботі, але я в це не вірю, бо раніше такого не було.

До того ж я помітилащо виглядати став мій чоловік по іншомуВін став підтягнутий як колисьЙого живіт перетворився у доволі непоганий прес.

Ніби нічого поганого в цьому не має — вирішив чоловік повернути собі минулі формиале у моїй голові зовсім інші думкиВін змінився — завжди після повернення з роботи він йшов у душ та у веселому настрої загравав до менеТакмене це мало б тішитищо мені чоловік приділяє так багато увагиале думки про його зраду мене не покидали ні на хвилину.

Як тільки я запитувала його звідки у нього такий грайливий настрійто тільки чула його сміха чіткої відповіді не отримувала.

Я була дуже засмученабо наша маленька донька почала мене запитувати куди вечорами зникає тато. У мене в той момент навіть сльози з’явились, бо я сама не розумілащо відбуваєтьсяа дитині потрібно було пояснититому мені довелось бpexamищо він заробляє гроші для тогощоб відвезти нас на море.

Увечері після повернення чоловіка з чергової вечірньої поїздки я звернула увагу на його телефон поки він укладав доньку спатиЙому прийшло смс від якоїсь жінки у якому було вказано годину та місце.

В той момент я подумалащо зб0жeв0лілаСкільки у мене було емоцій! Я не витерпіла й пішла по чоловіка, щоб він все мені пояснивбо у цьому цирку я не збираюсь брати участь!

Мій чоловік спочатку подивився на мене переляканоале потім почав все пояснюватиВийшло такщо він почав ходити на кондитерські курсибо хотів приготувати на нашу річницю мої улюблені еклери та почав ходити у спортзалЯк я себе подурному відчувала в той моментМій коханий так старавсяа я так погано про нього думала.

Я попросила вибачення у свого чоловіка та почала його ще більше цінувати. Він у мене прекраснийТак старався зробити приємне менікупа часу згаяв та докладав зусильщоб все приховати.

Святкували ми річницю нашого знайомства у сімейному колі та смакували неймовірно смачними еклерамиТепер смакуватиму цим десертом тільки вдомаадже смачніших за ці я ще не куштувалаКохаю свого чоловіка та обожнюю нашу сім’ю.

Для себе я зробила певні висновки якими хочу поділитися з вамиПрипиніть надумувати собі різні проблеми та ситуаціїЯкщо у вас є якісь підозри або питання до своєї другої половинкито старайтесь їх відразу вирішуватиа не придумувати собі безліч негативних підозрРозмовляйте та вирішуйте все відразуа не відкладайте у темний ящик.

Оцініть статтю
Джерело
Жила з чоловіком, який постійно зниkав без пояснень