Заради чоловіка-aльфoнca, донька в _uгнaлa мaтір 3 дому. Тепер жінка в 55 років може залишитися без даху над головою, адже б _оїться, що донька віддасть свою частину квартири аф _еристу!

У моєї подруги дивна ситуація в сім’ї. Звати жінку Анна. Їй 55 років. Рідна донька, Марта, хотіла Bиrнати матір з дому.

У Марти життя складалось не зовсім гарно. Вона жінка гарна, але дypнeньka. Ледь-ледь вступила та закінчила навчання. На роботі над нею постійно насміхалися. Жінка не мала друзів. Всі з нею спілкувалися через якусь вигоду. Часто Марта виходила замість когось на роботу, працювала тижнями без вихідних, бралась безкоштовно допомагати іншим і, в результаті, виконувала чужі завдання самостійно.

З чоловіками стосунки теж не клеїлись. Вони також використовували Марту. Могли не подзвонити після першого побачення або ж попросили заплатити за спільний похід у кафе. Жінка постійно бігала за чоловіками, але знайшла свою половинку тільки до тридцяти років.

Володимир хотів саме таку, як Марта. Покірну і дурненьку. Вона виконувала всі забаганки чоловіка, навіть стригла йому нігті на ногах.

Пройшов місяць від їхнього знайомства. Анна готувала вечерю, як в двері постукали. На порозі вона побачила свою Марту та Володимира. З сумками. Як потім виявилось, це він наполіг на переїзді. Чоловік сказав Марті, їм немає чого тягнути. В цей же день, Анна дізналась про майбутнє одруження пари. Занадто швидкий розвиток відносин дочки, лякав Анну, але вона нічого не говорила. Донька здавалась щасливою. Моя подруга нехотіла псувати життя власній дитині.

Спочатку Володимир поводив себе тихо. Слідував правилам, які встановили в квартирі дві жінки. Так тривало не довго. За черговою вечерею, Володимир поводив ложкою в борщі і відсунув від себе тарілку.

– Чому він без м’яса? – Запитав чоловік.

Анна хотіла відповісти, але донька шикнула на неї.

– Я чоловік і маю харчуватися м’ясом. Наступного разу приготуйте нормальний борщ. – Заявив Вололимир і вийшов зі столу без вечері.

Анна здивовано дивилась на доньку, а та мовчки дивилась в тарілку.

На наступну вечерю Марта купила кілограм м’яса і попрохала Вовчику готувати їжу тільки з м’ясом.

Анна наліпила вареників. Купила баночку сметани до них. Коли жінка повернулась ввчечері з прогулянки сметани не було.

– Це Вовчик з’їв. Він любить сметанку без нічого їсти. – Прощебетала Марта.

Анну шокувала така наглість майбутнього зятя, а ще більше її дивувала поведінка дочки. Це ж куплено для всіх, чому він дозволяє собі таку неповагу до них?

pixabay

Наглість Володимира тільки росла. Він переніс телевізор із вітальні в їхню з Мартою кімнату.

– Мам, я розумію, що він в нас один. Але ми тобі інший купимо, поменше. Навіщо тобі такий великий телевізор? – Говорила Марта.

Анна завжди ввечері відпочивала у вітальні перед телевізором. Дивилась новини або ж серіали. Тепер в неї відібрали таку можливість. Новий, як обіцяли, не купили.

Коли нікого не було вдома, Анна вирішила навести лад. Жінка почала прибирати в кімнаті Марти та Вололимира. На столику подруга побачила записник, в якому її донька фіксувала свої витрати. Виявилось, вона купує їжу за свої гроші, платить за квартиру теж зі свого карману, а Вололимир ні копійки не дає. Анна аж за серце схопилася. Де таке видано, щоб чоловік жив на шиї жінки, ще й свої правила в її квартирі встановлював?

Анна твердо вирішила поговорити з донькою, але наодинці. Марта ніяковіла, не хотіла обговорювати вчинки Володимира. Врешті-решт, Марта мовила:

– Мам, він збирає нам на своє житло, а я витрачаю гроші на все інше. Мені не важко. Нас влаштовують такі стосунки.

Він собі на квартиру збере, з тобою розлучиться і тільки тоді купить житло. А ти будеш ні з чим! – Сказала Анна.

pixabay

Вона сподівалась достукатися до доньки, але ту немов загіпнотизували.

Згодом Марта прийшла до Анна і попрохала її з’їхати. Вони з Володимиром скоро одружаться. Якщо в них будуть діти, то треба буде більше місця. Анна не мала змоги переїхати, а от її доросла донька могла. На утримання себе і дорослого мужика в неї гроші є, одже на зйом квартири теж знайдуться. І чому це Анна має виїхати з власної квартири? Вона на неї заробила.

Балачки продовжувалися. Володимир постійно натякав Анні звільнити житло, а згодом говорив напряму. Подруга відчувала себе некомфортно. Нарешті не витримала. Розповіла все мені. Одразу запросила її до себе. Анна з радістю погодилась.

Вона досі не може прийти до тями. Я не дивуюсь. Завжди бачила, якою росте Марта. Подрузі порадила переписати заповіт. Нехай квартира буде цілковито на ній, а не 50/50. Скоро той «Вовчик» промиє Марті мізки і вона віддасть йому половину своєї квартири. Впевнена в цьому на всі сто відсотків. Пощастило, що в подруги є мізки. Вона одразу взялась вирішувати це питання. Може, з якось боку, виглядає жорстоко, але що ще робити? З таким чоловіком, Марта залишиться без даху над головою, а розом з нею й Анна.

Оцініть статтю
Джерело
Заради чоловіка-aльфoнca, донька в _uгнaлa мaтір 3 дому. Тепер жінка в 55 років може залишитися без даху над головою, адже б _оїться, що донька віддасть свою частину квартири аф _еристу!