Залишила чоловіка з дітьми, а потім повернулася назад вагітна

Десять років шлюбу закінчилися на сумній ноті. Хіба міг Денис це уявити? Звичайно ж ні. Його ідеальна подружнє життя розвалилася, як картковий будиночок. Нічого не віщувало біди. Він просто одного разу отримав повідомлення від своєї благовірної і дізнався, що у неї є коханець.

Друзі пророкували йому купу судових засідань з розподілом майна і рішеннями з ким залишаться діти, але Ольга пішла одна, з порожніми руками. Свою частину квартири переоформила на дітей, з усього нажитого майна взяла тільки машину. Спадкоємців залишила чоловікові, він і не заперечував.

Денис залишився в своїй родині, а його колишня дружина створила собі іншу. Ольга зустрічалася з дітьми тільки по вихідних, розважалася з ними і відвозила назад татові. Така крихка рівновага багатьох не влаштовувала, але тривала воно чимало — цілих шість років. Якось увечері дружина повернулася до Дениса з валізами. Та не одна — а з дитиною під серцем. Вона чесно зізналася, що коханець її прогнав після того, як дізнався новину про її вагітність.

Денис довго розмірковував над тим, як йому вчинити у цій ситуації. З одного боку, він не міг бачити цю жінку і вважав її зрадницею. А з іншого — він не міг прогнати матір його дітей, ще й вагітну. Він розумів, що якщо життя Ольги не складеться і вона буде нещасною, то і діти його щасливі не будуть. Образа брала верх, але чоловік намагався тверезо мислити.

Блудна дружина сама розставила всі крапки над «і». Ще, будучи в шлюбі, вони планували купити дітям по квартирі, навіть заощадження на цю справу були на банківському рахунку. На сімейному консиліумі було прийнято рішення купити за ці гроші однокімнатну квартиру в цьому ж районі, яку в майбутньому отримає хтось із дітей. Дружина жила там на орендних умовах, тобто нерухомість їй не належала. Це був єдиний вихід в даній ситуації.

Колишній чоловік хоч і ображався на неї, але все ж допомагав. Він допоміг їй купити ліжечко, коляску і дитячі речі. Денис розумів, що сама вона не витягне ці витрати, а на хоч якусь допомогу від біологічного батька не варто було й розраховувати. Дехто насміхався над Денисом, називали його дурнем, але… . Я вважаю, це приклад справжнього чоловіка, який дорожить благополуччям і мораллю своїх дітей і поважає їхню матір, адже саме вона привела їх на світ.

Оцініть статтю
Джерело
Залишила чоловіка з дітьми, а потім повернулася назад вагітна