Зайшовши до квартири Жанни я жахнулась тому, що творилось в її квартирі

В мене є сусіди по поверху. Це молода пара. Жанна та Антон. Дітей поки що не мають, але мають невелику собачку та кота. Ось якось ввечері Жанна запросила мене на горнятко кави або чаю, мовляв хоче поговорити зі мною, мовляв хоче пораду в мене попросити. Я не була проти, завжди рада допомогти,  але сказала, що зайду як тільки закінчу готувати вечерю.

Як тільки я все приготувала, повідомила чоловіку, що йду до сусідки, бо хоче поради спитати. Я прийшла до Жанни та як тільки зайшла до квартири відчула різкий запах. Він був схожий на те, ніби десь попри лоток сходив собака та кіт одночасно. Але зробила вигляд, що нічого не помітила. Жанна провела мене до кімнати та посадила на диван, а сама пішла робити чай.

В кімнаті було, м’яко кажучи, не прибрано. Повсюди були розкидані речі, повно пляшок з-під різних напоїв, пачки печива, чіпсів сухариків та різних інших снеків. Та й на солі стояла колекція чашок, які давненько не мили.

Жанна покликала мене до кухні пити чай і поки я йшла, я наступила на якесь сміття, замастила свої білосніжні носки та на кухні стала на щось мокре та трохи липке. На кухні краще не було, навпаки, ще гірше.

Я була вкрай здивована такому «порядку» в квартирі молодої пари. Ми сіли пити чай, який я з обережністю пила, бо сумнівалась в чистоті цього горнятка. Тут Жанна почала розповідати мені про свою проблему. Мовляв чоловік хоче піти від неї і вона не розуміє чому. Останнім часом почав дуже довго затримуватись на роботі, вони почали часто сваритись і тому подібне.

Я звісно дала їй декілька порад, але я не здивована, що її чоловік затримується на роботі. Хто б захотів знаходитися постійно в такому безладі, якщо не сказати свинарнику. Їй настільки важко прибрати? Люди завжди прагнуть жити там де комфортніше, а якщо її чоловіку не комфортно в такому безладі, то він буде хотіти залишити Жанну.

Оцініть статтю
Джерело
Зайшовши до квартири Жанни я жахнулась тому, що творилось в її квартирі