Забудьте про сивину та поверніть насичений природний колір! На допомогу вам прийде ця проста та дієва маска!

Після 40 років, як чоловіки, так і жінки зустрічаються із гострою проблемою втрати природного сяйва, блиску та насиченого кольору волосся, сивиною. Інколи ця неприємна ситуація вривається у ваше життя ще в зовсім молодому віці.

Ця неприємність бере свій початок від того, що в нашому організмі з часом виробляється недостатньо чи зовсім мало такого необхідного пігменту, як меланін. Саме меланін надає нашому волоссю природнього сяйва, блиску та підтримує насичений колір.
Особливо це помічають люди із чорним або темно-коричневим волоссям, а от у людей із русявим кольором волосся пігменту меланіну завжди мало, і саме тому їхнє волосся ніколи не насичене кольором.

Бувають випадки, коли у зовсім молодих хлопців і дівчат волосся стає сивим. І ту точно немає жодного натяку на старіння чи здатність організму посилено виробляти цей пігмент. До речі, до початку процесу сивіння можна віднести і наступні фактори: постійний стрес, авітаміноз, різні гормональні збої в організмі і звичайно ж генетика. Якщо ж вам не пощастило і ви зустрілися із сивиною у дуже юному віці — то рекомендуємо вам відвідати спеціаліста, щоб виявити причини і почати боротьбу з цим процесом. Хочемо пояснити, що ж таке сиві волоски – це означає, що насправді ваше волосся втрачає свій колір повністю, тобто всередині його структура стає прозорою. А сивий колір ми бачимо тому, що відбувається заломлення світла.

Якщо ви помітили кілька сивих волосків у себе на голові, тоді пропонуємо вашій увазі справді дієвий рецепт, який допоможе вам у боротьбі із ними. Склад цього засобу універсальний, тому чудово підійде і для жінок, і для чоловіків незалежно від їхнього віку, кольору волосся та його стану.

Щоб приготувати цю маску, нам знадобиться:
• 60 гр. чорного чаю (листкового);
• 2 л. гарячої води (не окропу);
• 15 гр. яблучного оцту.

Приступаємо до приготування:
1. Заварюємо чай у двох літрах гарячої води.
2. Залишаємо на деякий час, щоб охолонув.
3. Пізніше до цього чаю додаємо яблучний оцет.

Спосіб застосування.
Миємо наше волосся звичайними шампунем та бальзамом, а після цього прополоскуємо волосся у приготованій чайній воді.

Полоскати потрібно протягом 10 хвилин, не менше. Як гарно прополоскаємо волосся у чайному розчині – ще раз мити волосся не потрібно. Ми повинні залишити всі натуральні речовини із приготованого засобу на волоссі, опісля чого старатися максимально висушити його за допомогою рук та рушника, а вже пізніше скористатися феном. Не забувайте, що яблучний оцет може залишити сліди, при попаданні, на вашому одязі, тому одягайте хатній одяг, який не шкода зіпсувати.

Щиро рекомендуємо проводити дану процедуру двічі на тиждень під час миття волосся, не рідше.

Оцініть статтю
Джерело
Забудьте про сивину та поверніть насичений природний колір! На допомогу вам прийде ця проста та дієва маска!