Забобонна баба — це найгірше прокляття чоловіка! Я в цьому вже переконався!

Моя історія пов’язана з жінкою на ім’я Галя, яка мала нездолану пристрасть до забобонів і язичницьких прикмет. Це була частина її життя, що мене завжди турбувала і хвилювала, але я ніколи не усвідомлював, як це може вплинути на наші стосунки.

Галя була впевнена, що кожен крок, кожна дія чи рішення повинні бути підкріплені забобонами та язичницькими обрядами. Вона повіряла в пророцтва, передбачення та необхідність дотримувати деякі ритуали, щоб забезпечити удачу і захист від нещастя.

З часом я став помічати, як ці забобони впливали на наше спільне життя. Галя намагалася контролювати кожен мій крок, враховуючи знаки та примітки, а не мої реальні почуття та життєві процеси. Це ставало причиною суперечок і недорозумінь.

У Галі були ще кілька особливих забобонів, які вона дотримувалася навіть у найбанальніших ситуаціях. Вона вірить у те, що не можна їсти курку та свинину в середу та четвер. За її переконаннями, це може принести негативні наслідки та нещастя. Тому у ці дні у нашому домі на столі завжди були інші види м’яса.

Ще одним забобоном, яким Галя дотримувалася, було переступання порогу. За її вірою, якщо ти не плюнеш у сторону сонця, переступаючи поріг, то можуть статися негативні події або впасти підлий погляд. Це означало, що ми постійно стежили за тим, щоб не забути виконати цю ритуальну дію.

Одним із найскладніших забобонів Галі було проведення шлюбного ритуалу під повним місяцем. Вона вважала, що це принесе велике щастя та гармонію в подружнє життя. Я намагався їй пояснити, що дата шлюбу не впливає на реальну якість нашого відношення, але вона стояла на своєму.

Галя також вірила, що носіння червоного амулету та браслетів повинно залежати від пори року та її бажань. За її переконаннями, ці предмети мали надавати їй захист від злих сил і негативної енергії. Тому ми неодмінно дотримувалися цього забобону, змінюючи прикраси залежно від сезону та її настрою.

Я намагався все це дотримуватись, але мій терпець увірвався. Бо опівночі я хочу спати, а не проводити шлюбний ритуал.

Оцініть статтю
Джерело
Забобонна баба — це найгірше прокляття чоловіка! Я в цьому вже переконався!