Вчинив дypнy помилку і жаліє. Проте всі помиляються. Як повернути стосунки з колишньою дружиною, коли наламав забагато дров?

Коли був молодшим, то зробив помилку… Його колишня дружина й не знає, як йому важко, бо він сам не хоче розповідати про свої проблеми. Так-от… Він був залишив свою дружину і доньку, і пішов до іншої жінки. Тоді він думав, що правильно чинить, бо кохав її, а зараз визнає свою помилку.

Почалося все тоді, коли вона вперше прийшла в його офіс. Красива, весела, чарівна. Юля працювала в нього бухгалтером і була хорошою в цій справі, тому швидко виконувала роботу. Так він і закохався… Вирішив покинути свою сім’ю і піти до Юлі. Потім народилася ще одна донька, в той час як перша пішла в другий клас. Ні, він не забув про колишню дружину і дитину, він їм також допомагав. Як-не-як, він старався бути порядним чоловіком.
Його нова дружина без перестанку викладала щось в інстаграм і підписувала: «котик звозив на Балі», «подарунок від коханого чоловіка», «приготував сніданок для коханої» і так далі. Проте у реальному житті вони кожного дня сперечаються. Зранку і ввечері. А ще зранку катастрофа… Інстаграм і нові фоточки.
Він сам займається з дитиною і працює на роботі. А Юля вже ні. Вийшла заміж і відпочиває. Ходить на тренування, а на роботу каже, що не хоче. Вона здавалась хорошою, а виявилась лінивою, егоїстичною і особою для якої важливіше все зовнішнє, як-от краса.

Були моменти, коли треба було приїхати до його мами й тата, бо вони вже були старенькі і їм потрібно було допомагати. Там у неї була жахлива поведінка… Спочатку вимила всі вилки перед тим, як за стіл сісти, а далі коли зайшла в ванну, то мовила: «Жах, старими пахне».

Він і не смів щось сказати їй, а то одразу сварка почнеться. На перший погляд у соцмережах вони щаслива пара з коляскою за 50 тисяч гривень, а насправді проблеми на проблемі…
Тепер його колишня дружина працює юристом в добрій компанії. Дочка розказує йому, що мати інколи дивиться на його фото у соцмережах. Вважає, що він щасливий і сумує, що вона ні.
Чоловік ж насправді хоче повернутися до неї…

Оцініть статтю
Джерело
Вчинив дypнy помилку і жаліє. Проте всі помиляються. Як повернути стосунки з колишньою дружиною, коли наламав забагато дров?