За мою доброту син і невістка зі мною не розмовляють і онукам не дозволяють. А я лише хотіла якнайкраще, і путівку в теплі краї, і порядок вдома.

Мій син одружився вісім років тому. Дівчину взяв собі в дружини наче скромну, але зовсім ліниву і не працьовиту. Народили вони двох хлопчаків і старший якраз закінчує навчання в садочку.

Батьки невістки запропонували нам долучитися до їхньої ініціативи і подарувати разом нашим дітям і внукам путівку на море.
Так як зимою холодно, а влітку дорого – ми обрали їм путівку до Туреччини в кінці весни, на початку літа. Склалися грошима пополам і придбали її. На Великдень вручили дітям цей подарунок. Звичайно ж вони зніяковіли, але радість в їхніх очах побачити можна було.

Наші свати з сусіднього міста, і ще працюють на роботах. Мій чоловік також працює. А я вийшла на пенсію за вислугою років. Колись я працювала вчителем української мови та літератури.

У наших внуків є шотландська висловуха кішка на ім’я Маркіза. Це гарна пухнаста сіра тваринка.
Оскільки всі працюючі, а я одна на пенсії – син дав мені зв’язку ключів від їхньої квартири і попросив приходити раз в день, щоб нагодувати кота. У відпустці діти з внуками повинні були бути не повних чотирнадцять днів.

У перших кілька днів я справді приходила, щоб лише нагодувати кота та прибрати лоток і провітрити житло. А далі я помітила, що у них досить брудно, меблі липкі. Тоді я замовила клінінгову компанію, але перед цим перебрала мотлох, який вони накопичили. Здебільшого це були поламані іграшки і кухонне приладдя.

Ой, зовсім забула. Я ще затіяла велике прання. Тобто всі тюлі, штори і покривала я перепустила через воду. Одним словом їхня квартира блистіла від свіжості і чистоти. Особливо кішка. Вона також ходила у перукарню для тварин, щоб зустріти своїх господарів у всій красі.

Діти повернулися додому і з порогу накинулися на мене, що в них вдома надто ідеальний порядок і бракує багато речей. Я їм спокійно повідомила, що трішки навела лад і порядок.

Того дня мене просто виставили за двері. Я ж з найкращими намірами старалася, а вони не оцінили…
Скоро вже новий рік, а мої діти і онуки так і не спілкуються зі мною. Я не розумію, чому за мою доброту вони мене так наказують…

Оцініть статтю
Джерело
За мою доброту син і невістка зі мною не розмовляють і онукам не дозволяють. А я лише хотіла якнайкраще, і путівку в теплі краї, і порядок вдома.