З вiдчaєм взялась руками за голову і єдине що вирвалось з моїх вуст – «Та краще б він kляmy kоxaнky завів!»

Відносини між мною та моїм чоловіком, Богданом, вже дуже давно охололи. Ми майже не спілкуємося. Напевно це якась криза у відносинах. Спершу це була банальна відсутність спілкування. Потім ми почали спати в різних кімнатах. А ще через деякий час дійшло до того, що ми роз’їхались кожен по своїх квартирах.

Але проблема в тому, що причини для сварок, роз’їзду, розлучення немає. Я довго думала в чому справа. Напевно це якась криза у відносинах. Просто через те, що ми давно разом, іскра вже попросту зникла. Я переконувала себе, що все налагодиться, просто зараз в нас важкий період.

Як би я себе не заспокоювала, але закрадались, як темні тіні в фільмах жаху, до моєї голови підозри, що можливо Богдан не вірний мені. Хоча, можливо я навіть надіялась на це, бо була налаштована на розлучення, в чому не хотіла собі зізнаватись. І щоб не зморювати свої душу, серце та розум здогадками я відправилась до квартири Богдана. Я надіялась знайти там ознаки присутності жінки або навіть її саму.

Приїхавши, я дуже хвилювалась, бо очікувала застати Богдана з іншою. Я вже майже вставила ключ в замкову щілину, але не могла це спокійно зробити, бо хвилювання скували моє тіло і намагаючись прогнати дурні переживання тіло почало трястись. Але не зважаючи на це я все таки відкрила своїм ключем квартиру і… Там нікого не було…

Заспокоївшись, що я сама в квартирі Богдана гаяти часу не стала. Закрила за собою двері, пішла перевіряти все, що тільки могла. Перевернула всі подушки, ковдри, пледи, перевірила ванну, туалет, кухню, вітальню та навіть комору. Я намагалась знайти хоча б якісь докази того, що він не вірний мені. Волосся, колготки, труси, помада. Мене б влаштувала люба дрібниця. Але в квартирі було стійке відчуття того, що жінки тут не було(крім мене) і навіть і не пахне її присутністю.

Тоді я залізла до комп’ютера Богдана. В історії браузера я шукала сайти знайомств, переписки, посилання на еротичні фільми або ж навіть на порно-сайти. Але нічого. Нічого окрім… Танчиків. Онлайн гра, яку колись грав Богдан і через яку в нашій сім’ї були серйозні конфлікти, адже після роботи Богдан весь свій вільний час проводив в онлайні. І ось знову він вирішив втекти від рутини та побуту в світ ігор.

Я сіла на диван. З відчаєм взялась руками за голову і єдине що вирвалось з моїх вуст – «Та краще б він кляту коханку завів!»…

Оцініть статтю
Джерело
З вiдчaєм взялась руками за голову і єдине що вирвалось з моїх вуст – «Та краще б він kляmy kоxaнky завів!»