З твоїм днем ангела, Дмитре. Святкуємо 7 лютого.

В день ангела Дмитра бажаю я любові
І від душі в усьому лиш перемог,
Натхнення, щастя, радості, здоров’я
І кожен крок твій оберігає Бог.

Дмитро — це чоловіче ім’я, яке походить із грецького.
Названі цим красивим іменем люди є життєлюбними, дружніми, терплячими і надзвичайно наполегливими. Поставлену перед собою мету Дмитро дуже легко і швидко досягає. Протягом всього свого життя ніколи не «оглядається назад», а навпаки рухається тільки вперед. Як і в усіх, бувають ситуації коли в якій-небудь справі Дмитра спіткає невдача, однак він ніколи не опустить руки.
З народження він росте розумним, з часом у ньому розвивається любов до точних наук.

Правда, він є хворобливою дитиною, така вже закономірність, що маленький Дмитрик з перших років життя перехворіє багатьма хворобами, що пізніше відобразиться на його нервовій системі. Дмитро досить примхливий та вимогливий до всього і всіх, хто його оточує. А у маминих обіймах це хлопча постійно буде шукати захист й допомогу.

У більш зрілому віці зникає дитяча примхливість, але у спілкуванні з ним все буде не так просто. Він дуже упертий і його легко розізлити. І одночасно він дуже розумний, працьовитий і його не лякають невдачі. У робочому колективі дорослий Дмитро почуває себе вільно й легко пристосовується до будь-чого нового. Найбільших успіхів він досягає у сфері спілкування з людьми.

Щодо сімейного життя, то Дмитро любить комфорт і затишок, симпатичних жінок і активний відпочинок. Як правило, він ніколи не створювати для себе рамки та ні в чому себе не обмежує. Дмитро захоплюється жінками і так само легко йде від них, і при цьому не відчуває найменших докорів совісті щодо колишніх симпатій.

Часто Дмитро не обмежується одним шлюбом, а як правило двома чи трьома. Проте до дітей від попередніх шлюбів ставиться з великою любов’ю і всіляко підтримує їх все своє життя. Полюбляє випити в компанії, але сильної пристрасті до алкоголю при цьому не відчуває. Найбільшим авторитетом для Дмитра є його мама, він завжди прислухається до всіх її слів і порад.

Щодо дружби — то Дмитро дуже вірний і хороший друг. З ним легко спілкуватися, він цікавий співрозмовник на будь-яку тему.

Оцініть статтю
Джерело
З твоїм днем ангела, Дмитре. Святкуємо 7 лютого.