З Краматорська до мене переїхала мама і відтоді мoє інmимне життя закінчилось! Навіть дівчину не запросиш, поряд буде мама!

Моя історія почалася з моменту, коли моя мама переїхала до нас зі сходу країни через війну. Вона приїхала з важким багажем досвіду та життєвих переживань. Це була зміна, яку я очікував, але я ніколи не здогадувався, як вона вплине на моє особисте життя.

Моя мама завжди була сильною і самодостатньою жінкою. Вона приїхала до нас з метою змінити своє життя та забезпечити краще майбутнє для нашої родини. Я пишався нею і був вдячний за її жертви та невпинні зусилля.

Але з часом я зрозумів, що її приїзди вплинув моє особисте життя, зокрема на моє сексуальне життя. Поява мами в домі стала бар’єром для мого інтимного відпочинку.

Вона завжди була присутня, слідкувала за моїми рухами та звичками. Її пильне око спостерігало за моїми вечірками, дівчатами, інтимними зустрічами. Це створювало напругу та незручність у відносинах зі звичайними дівчатами. Бо привести нема куди.

Мама намагалася захистити мене від можливих неприємностей та ризиків, але це відбилося на моєму особистому житті. Вона постійно підкреслювала, що маю бути обережним і не ризикувати надто багато у відносинах з дівчатами.

Одного разу до мене в гості прийшла Марина — дівчина, до якої я відчував особливі почуття. Я був радий її бачити і з нетерпінням чекав цього зустрічі, сподіваючись на романтичне побачення на двох.

Проте, коли Марина прийшла, ситуація виявилася зовсім іншою. Замість того, щоб мати приватний час разом, ми всі разом сіли за стіл із мамою, пили чай і розмовляли про життя та політику. Це було зовсім не те, чого я очікував.

Моя мама завжди була цікавою співрозмовницею, і багато що вона могла розповісти про свої життєві досвіди. Але в цей момент я бажав лише бути наодинці з Мариною і  насолоджуватись одне одним.

Це було розчаруванням для мене, бо замість того, щоб розпочати романтичну стосунків з Мариною, я мав бути включений у загальну розмову з мамою. Я відчував себе незручно і незадоволеним, але не міг висловити свої почуття. І що мені робити? Куди подіти маму?

Оцініть статтю
Джерело
З Краматорська до мене переїхала мама і відтоді мoє інmимне життя закінчилось! Навіть дівчину не запросиш, поряд буде мама!