З чого виготовляють масло? Робітник одного з виробництв розповів всю правду

Якось у черзі до магазину я розговорилась з чоловіком, який працює на заводі з виробництва вершкового масла. Погодьтесь, це дуже важливий продукт на нашому столі. І він мені розказав багато того, що я не знала досі.

https://jemchyjinka.ru/

Сам чоловік каже, що давно не купує цей продукт. Та і всі розуміють, що багато хто помічав, що смак вершкового масла вже не той, що був раніше.

Масло виготовляють вже з готового, тільки іншого виробника. Спочатку продукт приходить досить якісний, проте потім його переплавлюють і додають різні замінники жирів.

https://jemchyjinka.ru/

Заготовляють такого масла багато і зберігають його на складі заводу.

А зараз я хочу розповісти про товар з акційною ціною, який ми так любимо.

Кожен супермаркет, коли хоче зробити акцію на вершкове масло, замовляє ту марку у заводу, яка йому необхідна. Однак якість і склад цього масла буде абсолютно іншим, тому і ціна нижча при закупівлі, а потім на полицях супермаркету.

А люди, яким подобається ця марка, беруть по акції багато масла, бо це дешевше, і навіть не підозрюють, що склад вже не такий, як був раніше.

Ще чоловік розповів, що не можна купувати плавлені сири, так як їх роблять з простроченої продукції або, термін якої, добігає кінця.

https://jemchyjinka.ru/

Саме таке вершкове масло зараз продається в магазинах. Кожен сам вирішує купувати його чи ні. Але навіщо обманювати людей і писати на упаковці про ГОСТ?

Оцініть статтю
Джерело
З чого виготовляють масло? Робітник одного з виробництв розповів всю правду