З автомобіля вийшов зовсім молодий хлопчисько і не привітавшись крикнув: — Чуєш, ти, а ну підійшов сюди.

Не є секретом, що часто-густо, багаті люди не поважають бідних, а подекуди й зневажають їх і при нагоді принижуть їх. Такі випадки є дуже поширені, особливо останнім часом. В більшості ситуацій, заможні люди ставляться до працівників із сфери обслуговування, як до нижчої раси, чи навіть як до своїх рабів. Вони всіма своїми діями демонструють свою перевагу над соціальним статусом звичайних роботяг.

Ця історія трапилася із моїм чоловіком. Він з своїм братом відкрили власну станцію технічного обслуговування автомобілів. Завели багато знайомств із хорошими людьми, незалежно від їхнього рівня в суспільстві. І ніколи до них ніхто не виявляв такої ярої неповаги, про яку мова піде дальше. Навпаки, їхні клієнти їх дуже поважали, адже вони не здирали на марно гроші за ремонт чи обслуговування, а радили як дешевше виправити помилку.

Того ранку до СТО мого чоловіка під’їхала гарна іномарка червоного кольору. Ми такі бачили лише на відпочинку, коли літали в медовий місяць до Об’єднаних Арабських Еміратів.

З автомобіля вийшов зовсім молодий хлопчисько і не привітавшись крикнув:

— Чуєш, ти, а ну підійшов сюди.

— Доброго дня! Уважно вас слухаю, що трапилося? — промовив спокійно мій чоловік.

— А я що на майстра схожий? Не хоче їхати і все! Давай хутко відремонтуй й не розводь теревені! – відповів зневажливо хлопець.

— Добре, але це не буде швидко. Потрібно провести огляд і тестування.

-Який огляд, ти що не знаєш з ким говориш? Давай роби те, що тобі кажуть і швидко! Второпав?!

— Шановний, щоб визначити причину поломки – потрібно кілька годин. Можете залишити машину і повернутися за три години. – сказав мій чоловік.

— Та що ти не говориш! Давай рухом працюй! – промовив той хлопчисько і сів в таксі, жбурнувши ключі від авто моєму чоловікові.
Знаєте, цього разу мій чоловік не витерпів. Він всяке бачив, але це переходило всі межі. Серйозної поломки в машині не було.

Просто потрібно було долити рідини в радіатор і почистити карбюратор. Але мій чоловік виставив тому багатому невігласу такий чек, наче провів капітальний ремонт його автівки.
Той повернувся все оплатив і поїхав собі. А ми на ці кошти купити нові меблі і техніку на кухню додому. І хто з нас дурний?

Оцініть статтю
Джерело
З автомобіля вийшов зовсім молодий хлопчисько і не привітавшись крикнув: — Чуєш, ти, а ну підійшов сюди.