Якщо цей жeб_pak тобі настільки дорогий, то живи з ним без нашої підт_римки!

Моя сім’я хотіла зруйнувати мій шлюб. Їм не подобався мій чоловік, коли він ще був моїм нареченим. Чомусь мої батьки вирішили за мене, хто мені потрібний. Вони всіляко принижували мого коханого. Прикладів безліч.

Зібралися на травневі свята. Хотіли відпочити на природі. Мої батьки привезли їжу, а ми — напої. Батько забрав мого чоловіка до себе. Вони вдвох смажили м’ясо, поки ми нарізали овочі. Батько прозоро натякав на криворукість мого чоловіка. Недосмажив, пересмажив, спалив — ці слова звучали один за одним. Дякую коханому, що він ні слова погано не сказав моєму батьку. Намагався жартувати та всіляко переводив тему в інше русло. Весь день був таким. Це найпростіший приклад.

Приїхав чоловік моїй мамі допомогти. Вона попрохала перемістити меблі. Скільки бруду він наслухався. Слабак і нікчема — найм’якші слова з того монологу.

За сімейними вечерями, батьки прямо в очі говорили, що мій чоловік жебрак, без статків та мізків. Мої батьки побудували свій бізнес з нуля. Ми заможні люди. Я, так би мовити, дівчина з гарним приданим.

Мої батьки хотіли бачити моїм чоловіком багатого та успішного. Я обрала бідного, але надзвичайно чуйного і доброго. Взагалі не шкодую. Мій чоловік дарує мені кожен багато кохання.

Чоловік поважає мене, саме тому ніколи не сварився з моїми батьками. Він поводився чемно, але в душі відчував образу. Моїх батьків, на превеликий жаль, хвилюють лише гроші. Чоловік довго терпів, але нерви почали підводити.

pixabay

Я добре подумала. В нашій ситуації бачила єдиний вихід — потрібно зменшити спілкування з батьками. Мені набридло бачити свого чоловіка сумним та слухати про нього нісенітниці.

Батьків обурило моє рішення. Вони намагалися змінити мою думку. Спочатку, намагалися зі мною говорити, але швидко зрозуміли всю серйозність моїх намірів. Батьки переключилися на погрози.

— Якщо цей жебрак тобі настільки дорогий, то живи з ним без нашої підтримки! Ми залишимо тебе без спадщини. Зрозуміла? Гарненько подумай, хто для тебе важливий. — Такими словами мої батьки намагалися мене залякати.

Не вийшло. До дідька ті гроші! Нехай вони їм внуків народять та в старості про них попіклуються!

Батьки не очікували, що я надам перевагу чоловікові, а не грошам. Більше того, мій коханий теж здивувався. Він не очікував від мене настільки сильної віддачі та вірності.

Без допомоги батьків, нам жилося важко. Ми працювали на декількох роботах, щоб заробити на свою квартиру. Батьки чекали, коли я здамся. Вони хотіли, щоб я прибігла назад, як побитий пес. А хрін їм! Самі заробили на квартиру і в квартиру. На це пішло довгих десять років, але я ні про що не жалію.

Ми народили дитину. Двоє працюємо на хороших роботах та горя не знаємо. Батьки давно зрозуміли свою помилку. Вони намагаються налагодити стосунки. Я спілкуюся з ними, але неохоче. Дитину відправляю до бабуся і дідуся, але попередила, якщо хоч слово скажуть в сторону мого чоловіка при синові, ні мене, ні внука не побачать.

Оцініть статтю
Джерело
Якщо цей жeб_pak тобі настільки дорогий, то живи з ним без нашої підт_римки!