Якби не їхнє цуценя, то він б ніколи не тримав свого сина на руках

Рано-вранці маму Вероніки розбудив дзвінок дочки. Вероніка попросила маму піти з нею в медичний центр на обстеження. Мар’яна швидко встала з ліжка і почала одягатися, щоб піти разом із дочкою.

Вероніка була заміжня вже майже рік і дуже хотіла дитину і все ніяк не виходило.

Тому вона й вирішила перевірити стан свого здоров’я, а якщо проблем у неї не буде виявлено, то якимось чином змусить обстежитися і свого чоловіка.

Вони прийшли до найбільшого у місті медичного центру, який до того ж був шалено дорогим. Але чоловік Вероніки гарно заробляв, тому для неї це не мало значення.

Вероніка з мамою зайшла до одного лікаря, потім до іншого і так ще до двох фахівців. Здала аналізи, зробила різні діагностики і дослідження.

Лікар, який був основним із тих до яких того дня ходила Вероніка запропонував їй і мамі піти пообідати і повернутися через дві години.

Дівчата так і зробили. Потім повернулися. У лікаря на столі стяли всі результати. Вероніка ледь чутно запитала про те, що він може їй сказати. Лікар відвернув голову на мить, а потім повідомив, що Вероніка повністю бе3плідHа і жодних шансів у неї нема. Навіть наймізерніших.

Вероніка розридалася, а Мар’яна їй сказала, коли вони вийшли з медичного центру, що дива трапляються і лікарі помиляються.
Вероніка проридала кілька місяців. Чоловік її заспокоював і запевняв, що не тільки в дітях щастя і він її ніколи не покине. І взагалі запропонував завести маленьку собачку, мовляв це теж дитина.

Тоді вони завели собі маленьке цуценя. Всю свою любов віддавали цій крихітній істоті і просто відпустили ситуацію.

На день народження мами – Вероніка приїхала з чоловіком і маленькою собачкою і виглядала щасливою, а не заплаканою і подавленою.

Мар’яна приготувала ласощів і розлила по келихах шампанське. Гості присіли до столу і розпочали трапезу. Вероніка поласувала тортом і дуже його хвалила.

А ввечері коли повернулася додому – то їй було дуже погано, вона провела цілу годину у ванній. Вважала, що той смачний торт нашкодив її шлунку.

Коли за кілька днів мама прийшла вгості – помітила, що дочка бліда і різко відреагувала на її парфуми. Тут мама зрозуміла, що диво таки трапилося.

Вероніка і її чоловік ще довго не могли повірити у своє щастя. От такі дива здатна творити велика любов до маленьких собачок.
Чоловік Вероніки впевнений, що якби не їхнє цуценя, то він б ніколи не тримав свого сина на руках.

Оцініть статтю
Джерело
Якби не їхнє цуценя, то він б ніколи не тримав свого сина на руках