Як живеться сім’ї з п’ятьма дітлахами? Ось вам відповідь батьків!

У молодій сім’ї Світлани та Андрія Босовичів в грудні 2016 року з’явилося на світ відразу п’ятеро немовляток.

Подружжя раділо, що нарешті Світлана завагітніла, адже двоє дуже хотіли дітей. Ні в кого в сім’ї не було близнюків й коли на першому УЗД Світлані сказали, що буде троє діток, то вона спочатку не повірила, але за декілька секунд лікар показав малюків й жінка відразу впустила сльозу. Батьки не думали, що у них може бути відразу так багато діток. Вагітність проходила легко, без ускладнень, але коли пішла на чергове УЗД, то їй повідомили, що не троє діток, а п’ятеро! Всі були спочатку в шоку від почутого, але за декілька днів майбутні батьки заспокоїлись та почали облаштовувати кімнату для малюків. Дітки появились на світ вчасно, здорові та без патологій. Пройшло з того моменту майже 4 роки й ми покажемо вам як живе багатодітна сім’я.

https://gorodv.com

Сімейство Босовичів поповнилось  чотирма хлопчиками та однією дівчинкою.

Зараз всі Босовичі живуть у приватному будинку, який їм допоміг добудувати місцевий власник будівельної фірми. Облагородили територію довкола дому, зробили простору кухню, щоб всі разом могли снідати, обідати та вечеряти. Всі кімнати облаштовані для комфортного та безпечного пересування діток. У домі є також гараж для їхнього мінівена який подарували родичі на христини малюків.

https://www.7ya.ru

Світлана з чоловіком за здорове харчування, тому овочі та фрукти вирощують на власному городі. Донечка допомагає мамі готувати, а хлопці з татом займаються прибиранням на подвір’ї. Звичайно, що діти в такому віці швидше граються, але невеличке бажання допомогти старшим  це вже хороший знак.

https://www.7ya.ru

Дзвінка, Коля, Андрій, Володя та Іван постійно крутяться біля батьків. Їм все цікаво. Тому самі батьки кажуть, що у їхній сім’ї завжди весело, шумно та немає часу нудьгувати.

У батьків є складений графік для того, щоб все встигати зробити, адже один обід займає понад годину. Дітки дотримуються встановлених правил та з самого дитинства вже дисципліновані.

https://www.mk.ru

Забезпечує сім’ю Андрій.  У нього хороша робота, стабільний графік та два вихідних, які він проводить з дружиною та дітками. Світлана наразі займається домашніми клопотами, адже з такою кількістю дітей безліч роботи, яку необхідно виконувати кожного дня й не забуває про виховання діток. Завжди грає з ним у різні ігри, читає їм казки, інколи навіть енциклопедії.

https://www.hli.org.pl

Звичайно без допомоги батьків не обходиться. Інколи бабусі проводять час з внуками поки я готую обід або мені потрібно кудись відлучитись. Дітки люблять проводити час з бабусями та дідусями, тому ми завжди зі спокоєм залишаємо діток у батьків. Наша багатодітна сім’я щаслива та сповнена любові та радості.

Оцініть статтю
Джерело
Як живеться сім’ї з п’ятьма дітлахами? Ось вам відповідь батьків!