Як Яна провчила чоловіка, який збирався пimи від неї до коханки так ще й niдcmaвиmи дружину

Буває так, що відносини, що складаються між чоловіком та дружиною з часом гаснуть. І якщо не в обох, то в одного з партнерів точно. Таке стається. Далеко не у всіх сімейних пар, але все таки такі історії мають місце. Проте одне діло, коли партнер перестає відчувати до своєї половинки кохання, або ж хоча б теплі почуття, а зовсім друге, коли партнер починає зраджувати, а тим більше ще й хоче підставити іншого партнера в цих відносинах. Що б ви відчували, якби дізнались, що ваш чоловік чи ваша дружина зраджують вас та, гірше того, хоче підставити вас?

Якщо ви змогли уявити собі весь спектр емоцій в подібній ситуації, то з легкістю зрозумієте Яну, яка підслухала телефонну розмову свого чоловіка. Ярослав розмовляв зі своєю коханкою, думаючи, що дружини все ще немає дома. А Яна все прекрасно чула, бо ж прийшла додому так, що чоловік не почув цього та не соромлячись та не стримуючись розмовляв про велике кохання до нової пасії та його план про розлучення і ще дещо.

Ярослав хотів повісити на Яну частину кредиту, який вони мали брати для купівлі квартири. Яну не сильно здивувало те, що в Ярослава є коханка. Тим паче вона прекрасно знала, що в Ярослава є позашлюбна донька. Але ось про те, що він залишить частину кредиту на Яну – це її сильно вразило. Нехай вже зрадив, але таку підлість від чоловіка вона ніяк не очікувала.

Але влаштовувати скандали та розбірки Яна не стала. Вона вирішила обірвати всі плани, які собі набудував Ярослав з коханкою. Як тільки чоловік запропонував взяти кредит на квартиру. Кредит взяли, а квартиру оформили на маму Ярослава, щоб «план» Яни точно спрацював. А тихенько від чоловіка Яна подала документи до суду на розлучення. «Але ж будуть приходити повістки!», скажете ви.

А Яна жінка не дурна, тому всі повістки вона перехоплювала та методично знищувала, тому в суд Ярослав не приходив та навіть не підозрював про, те що в нього зараз шлюб розривається. Також кредит був оформлений на ім’я Ярослава. Це дуже важлива деталь.

Нову квартиру Яна не поспішала вибирати. Тому як тільки змогла знайти більш менш підходящий варіант – дала згоду на купівлю квартири. Гроші ж на придбання житла знаходились в спеціальному сейфі в квартирі подружжя. Пароль від сейфу знали лише Ярослав та Яна.

І от Яна поїхала до мами на декілька днів, перед цим забравши всі гроші з сейфу. А як тільки дружина поїхала – Ярослав швиденько привів свою пасію. В них було вдосталь часу, щоб насолодитись компанією один одного. Я думаю ви зрозуміли, чому Яна забрала гроші та нічого не сказала чоловіку. Як тільки їхні любовні втіхи завершились – Ярослав помітив зникнення грошей, а там була ой яка немаленька сума.

В квартирі були лише він та коханка, а це означає, що більше просто не було кому забрати гроші, на думку Ярослава. Тому йому довелось пояснити все Яні та жалюгідно намагатись добитися її пробачення. Але Яна не збиралась йому пробачати. Тому вона дуже оперативно зібрала його речі та викинула його за двері так само, як Ярослав викинув на вітер її почуття, довіру(яку-не-яку) та всі роки їхнього сумісного життя.

Тоді Ярослав вирішив ризикнути та піти ва-банк: заявив, що подасть на розлучення та на розподіл кредиту. Але ж Яна мала відповідь, яка до кінця розбила всі його плани – вона показала йому свідоцтво про розлучення, в якому чітко було написано чорним по білому, що вони вже майже місяць як не чоловік та дружина. Тепер Ярослав залишився без сім’ї, з кредитом та навіть без коханки, яка одразу його кинула, як тільки почула про повний кредит, а не ту малу частину, про яку так солодко розповідав Ярослав своїй пасії.

Ось так спрацював закон бумерангу, або як кажуть в народі «не рий чужому могилу, бо ж сам в неї втрапиш».

Оцініть статтю
Джерело
Як Яна провчила чоловіка, який збирався пimи від неї до коханки так ще й niдcmaвиmи дружину