Як я не запр0сила родичів на своє весілля, а вони все одно без запрошення приїхали!

Ми з чоловіком зустрічались 4 роки, потім він зробив пропозицію і ми вирішили зробити весілля. Обдумували довго як все організувати, але точно знали, що весілля буде невеличке. ми не хотіли збирати усіх, а тільки найближчих родичів та друзів.Коли наші батьки дізнались про наше рішення, то засмутились, бо хотіли зробити велике весілля зі всіма родичами. Ми довго сперечались, але все ж таки батьки прислухались до нас.

Оскільки ми вирішили все організовувати самостійно, то зрозуміло, що всі наші зароблені гроші витрачались на організацію невеличкого весілля. Тарас працював у приватній фірмі, а я офіціанткою, тому зарплати у нас були не дуже високі, але на найнеобхідніше завжди вистачало.

Список гостей ми склали — вийшло 30 людей. Ми все обміркували та повідомили батьків. У мого чоловіка був невелика родина, а ось у мене навпаки: мамині сестри, татові сестри та брати, рідні, двоюрідні їх всіх батьки хотіли запросити на наше весілля, але у нашому списку гостей їх не було, тільки мої хресні були й все. Батьки були засмучені, але не хотіли нам заперечувати, тому що це наше весілля.

Родичі мої без зупину розпитували коли весілля й одного дня я їм сказала, що весілля буде маленьке і я не зможу всіх запросити. Спочатку вони трохи обурювались, але чим ближче було до весілля, то вони ніби заспокоїлись.

Коли настав день нашого весілля, то ми з коханим поїхали до РАЦСу, щоб розписатись, а потім до церкви, щоб взяти шлюб.

http://two-angels.com.ua

Як тільки ми вийшли з церкви, то я не повірила своїм очам! Мамині родичі стояли перед церквою та вітали нас з чоловіком. Я в той момент не знала, що робити. Їх було 13 людей, які просто приїхали без запрошення! Я ж їх повідомляла на рахунок весілля, а вони зробили як завжди! Мої родичі постійно думають про себе та не розуміють слова «ні».

https://m-zefir.com

Коли стало зрозуміло, що пора їхати в ресторан, то ми з чоловіком подякували за привітання і сюрприз та сказали, що на нас чекають у ресторані. Ось тоді почались справжні пригоди! Мамина сестра яка ніколи не може втримати свого язика за зубами почала казати: «Хіба для такої близько рідні як ми місця у ресторані не знайдеться?»

Тоді я вже не стрималась та вирішила всіх родичів, які прийшли без запрошення поставити на місце!

https://lisa.ru

— Тітко Люба, я ж вас попереджала стосовно весілля! Останній раз як ми розмовляли я вам зрозуміло пояснила ситуацію та повідомила, що весілля маленьке і ми не замовляємо музикантів та не робимо традиційне весілля, а звичайну вечерю з найближчими! Ви приїхали, щоб все зіпсувати?  Я вас не бачила 4 роки, а зараз ви хочете без запрошення на моє весілля? Такого не буде!

Я взяла свого чоловіка за руку та сіла в машину, щоб поїхати у ресторан. Доносились різні неприємні слова у мою сторону, але мені було байдуже! Це наше з чоловіком свято і ніхто не в змозі його зіпсувати!

Таких родичів потрібно ставити на місце! Якщо вони не розуміють слів та пояснень, то по-іншому до них не дійде!

Після весілля мама не раз до мене телефонувала зі сльозами, бо тьотя Люба по селі порозказувала, що ми не запросили рідну тітку в ресторан, а залишили її з сестрою, дітьми та чоловіком на вулиці, а самі поїхали розважатись. Я маму заспокоювала та просила не брати все близько до серця. ЇЇ сестра сама винна в тому, що трапилось!

Ось такі у мене родичі. Шкода, що так вийшло, але коли приїжджають без запрошення, то як можна було вчинити по-іншому? Що ви зробили якщо опинились би у такій ситуації?

Оцініть статтю
Джерело
Як я не запр0сила родичів на своє весілля, а вони все одно без запрошення приїхали!