Як так мріяла про життя лише вдвох. І  халепа — свекруха як п’явка прив’язалася до нас. Невже вона не розуміє, що вона тут зайва разом з трьома своїми котами!?

Рік тому, коли вийшла заміж за Павла, я з радістю відкрили нову сторінку нашого спільного життя. Я раділа, що врешті зможу жити самостійним життям. Для цього складали кожну копійку, і за два роки  змогли нашкребли грошей на власну однокімнатну квартиру. Усе — мрія здійснилася, тепер можна пожити в насолоду!

Але раптом, як грім з ясного неба, з’явилась новина: свекруха вирішила переїхати до нас разом із своїми трьома котами. Я була в шоці! Навіщо нам знову бути разом? Як так мріяла про життя лише вдвох. І  халепа — свекруха як п’явка прив’язалася до нас. Невже вона не розуміє, що вона тут зайва?

 Послала чоловіка в розвідку і попросила залагодити це питання. Хай городить мій Павло, що хоче, лиш би свою матір переконав, що вона у нас буде зайва. Ми ж дорослі люди і хочемо пожити нормальним життям. До року і дитя в нас повинно народитися. Не котів же нам доглядати!

Зрозуміло, що свекруха – людина непогана, але це не означає, що ми готові жити разом під одним дахом. Ще більше мене хвилювала її неакуратність та безлад, які були її постійними супутниками. Коли вона лише відвідувала нас, це для мене було проблемою, бо треба було потім пів дня провітрювати кімнату і прибирати. Вона часом любить закурити сигарету прямо в приміщенні. А я не переношу диму.  Тепер у моєму стані і не бажано дихати димом. Мій чоловік не курящий. Про котів поки що мовчу. Я навіть уявити собі не можу, як ми всі помістимося в нашій однокімнатці.

Краще винайняти їй окрему квартиру, і хай живе собі зі своїми чотирилапими. Але вона не хоче, бо з ким вона вечорами буде спілкуватися, розповідати свої історії?

Хай краще помириться зі своїм чоловіком, моїм свекром, і все стане на свої місця. проте свекруха стверджує, що це нереально. Надто круто вони цього разу погиркалися.

Павло також засмутився через рішення матері. Він любить походити в хаті, в чому Бог послав. А при матері вже такого собі не дозволиш. І любощами вже серед білого дня не займешся.

А коти — це окрема історія! В нього ж алергія на шерсть. Але матері байдуже на все. Лиш би їй було зручно.

 І тут мене осінило. На час приїзду свекрухи треба позичити в сусідів алабая і сказати, що він живе разом з нами. Котами вона точно не захоче жертвувати! Задумали- зробили! Свекруха аж ніяк не очікувала такого повороту подій. Вона одразу позадкувала.

 Переїхала жити в село, в батьківську хату. І мені від серця відлягло. Я навіть зраділа. Тепер буде до кого у вихідні на шашлик поїхати. Не дарма ж кажуть, нема нічого злого, щоб на добре не вийшло!

Оцініть статтю
Джерело
Як так мріяла про життя лише вдвох. І  халепа — свекруха як п’явка прив’язалася до нас. Невже вона не розуміє, що вона тут зайва разом з трьома своїми котами!?