Як прoвчили наxабнoго сусіда

Потрапив я нещодавно в ситуація, яка показує, що буває за людське хамство.

Якось я вийшов почистити зранку машину від снігу, так як за ніч випало багатенько. Я собі спокійно чищу, відчуваю як починає бадьорити мій організм вранішня кава, яку я приготував собі та дружині зранку. І тут чую крик жінки. Я одразу впізнав її голос, бо це була наша сусідка знизу. Ніколи не бачив, щоб вона була агресивною, але зараз вона кричала, і так гарненько.

Я підійшов глянути, що сталось і побачив таку картину: сусідка б’є ногами по колесах позашляховика нашого сусіда, який знову припаркувався аби як. А якщо точніше то прямо перед машиною сусідки, яка була припаркована правильно.

Щоб ви точніше зрозуміли, яка людина наш цей сусід: він нещодавно до нас переїхав зі своєю молоденькою дружиною. Чоловік він при грошах, так ще й при дуже хороших. Це можна зрозуміти по його машині. І якраз таки через ці гроші він ставить всіх нижче себе. Вітатись він не буде, бо ми ж не такі багатії як він, паркується як хоче і де хоче. Можна сказати, що ми для них ніхто, челядь або холопи не більше.

Загалом неприємний чоловік, який створює проблеми з тим клятим паркуванням всім в будинку. То на дитячий майданчик виїде, то раз заїхав прямо під вхід до під’їзду, а коли молодий хлопець, який живе в сусідній квартирі через стінку, не підозрюючи, що за дверима ніс машини, різко відкрив двері та зачепив капот, то сусід мало не роздер того хлопця. Я прийшов розбороняти і сам мало не дістав гарненько в ріпу. Та й мене теж з ним були сварки, але на кожне зауваження мене посилали на довго та далеко.

Сусідка ж всіма силами кричала, лупила по капоту долонею, щоб привернути увагу. А сусід лише витягнув руку у вікно та вимкнув сигналізацію. Я підійшов до жінки та запропонував відвезти її доньку в садочок, а саму ж сусідку на роботу. Вона з радістю погодилась та дуже багато разів подякувала.

Поки я переносив дитяче автокрісло до своєї машини жінка з дитиною на руках підійшла до машини нахабного сусіда і щось там робила. Потім вона підбігла до моєї машини, посадила дитину в автокрісло та й сама сіла і ми поїхали.

По приїзду я застав вже іншу та більш цікаву картину – дружина горе-паркувальника стояла біля їхньої машини та жахливо кричала складаючи відбірну лайку, яку часто навіть чоботар таких не знає. Я підійшов глянути, що там таке і ледь не зареготав у голос та на всі груди. На лобовому склі водостійким маркером написано:

«Я вагітна, зателефонуй будь ласка!»

Тепер ви розумієте наскільки сильна та через що істерика в жінки. В кінці кінців вони перестали вести себе так неблагорозумно, можна сказати. І через деякий час навіть з’їхали, а ми всім під’їздом подякували тій жінці, за те що провчила нахаб та скинулись і купили їй подарунок.

Оцініть статтю
Джерело
Як прoвчили наxабнoго сусіда