Як Остап помирився з дружиною, після місяця гри в мовчанки

За вісімнадцять років шлюбу в любій сім’ї прийде період коли з’являться розбіжності в думках та почнуться сварки. Але в родині Ярини та Остапа чергова сімейна чвара занадто затягнулась. Подружжя вже близько місяця не розмовляло між собою. Вони все роблять мовчки: снідають, йдуть та приходять з роботи, дивляться телевізор, вечеряють, лягають спати.

Але якщо під час роботи вони не були разом і могли розслабитись, то коли в обох одночасно почалася планова відпустка – ігнорування один одного стало проблематичним. Відправивши сина та доньку в школу Ярина та Остап розійшлись в різні кімнати квартири. І ніхто з них не збирався миритись, адже вважав саме свою позицію вірною.

Так пройшло три дні. На четвертий день Остап вирішив, що достатньо сидіти дома, а час десь піти та розвіятись. Так чоловік і зробив. Зібрався та пішов, перед цим попередивши Ярину про це. Дружина з полегшенням зітхнула та нарешті пішла прийняти гарячу ванну та в цілому провести собі спа-процедури.

Після майже двох годин процедур Ярина вирішила, що їй теж вартувало б піти прогулятись, а то вона сидить вдома в свою законну відпустку. Зібралась, марафет навела і з хорошим настроєм та передчутті приємного проведення часу за шопінгом вставила ключ в замок, щоб відкрити вхідні двері, які чоловік закрив, коли йшов на прогулянку. І тут ключ ламається в середині замкової щілини. Та так, що зі щілини не стирчало навіть міліметру ключа. Словом Ярина тепер ні вийде ні зайде.

Хвилин п’ятнадцять вона пробувала витягнути ключ та хоча б якось отямитись від того, що сталось. Тоді жінка вирішила все таки попросити чоловіка про допомогу, бо ситуація надзвичайна. Остап дуже здивувався, що ключ зламався, адже вони лише нещодавно поклали новий замок, тому ключі були, можна сказати, майже свіжі.

Пройшло близько двадцяти п’яти хвилин і Ярина почула стук на балконі. Він лунав з-за вікна. А там Остап. На тросах. Виявилось, що він спустився до неї з самого даху на страховці. Можна сказати, що Остап наче прекрасний принц врятував свою принцесу з полону. Ярина ж була дуже вражена таким вчинком чоловіка. Остап витягнув ключ із замкової щілини, а в цей час дружина розглядала особливо пильно свого благовірного. Немов бачила вперше.

Потім, коли вони вже поговорили та помирились вияснилось, що Остап спеціально влаштував все так, щоб подружжя помирилось. А як вже Ярина віддячила за свій порятунок Остапу – не для наших очей та вух.

Таким чином подружжя помирилось, та провело весь залишок відпустки в мирі, злагоді та коханні.

Оцініть статтю
Джерело
Як Остап помирився з дружиною, після місяця гри в мовчанки