Як мій чоловік npoвчив нaдokyчливy сусідку

Моєму чоловіку його бабуся переписала свій будинок в селі і тепер цей будинок став нашою дачею. Дуже подобається мені місце, де знаходиться будинок – всього годину їхати з міста, недалеко річка та ліс, прекрасна природа, чисте повітря. Загалом краса. Але потребувала дача ремонту. В нас дуже багато ідей як зробити гарно та затишно, але все або часу немає або робочих рук.

Було також від бабусі чоловіка було дуже цікаве попередження: через два будинки живе жінка, яка дуже активна в пошуку чоловіка. Я якось не звернула на це особливої уваги, бо була і є більш ніж впевнена, що чоловік не піде до якоїсь невідомої жінки, якби вона не старалась звабити. Однолюб він в мене, як і я в принципі.

Ось нарешті ми змогли вибратись на дачу, щоб зробити капітальний ремонт. Не виходили у відпуск декілька років і тому змогли взяти один великий. Спершу ми вирішили розібрати сарай, а замість нього побудувати маленьку баньку і альтанку збоку.

Чоловік взяв інструменти, щоб розібрати сарай, а мені потрібно було з’їздити в місто, бо прийшли платіжки комуналки і потрібно було оплатити все. Але не надовго я поїхала, бо забула банківську карту. Мене не було дома буквально двадцять-тридцять хвилин. І коли я вже під’їжджала до будинку побачила таку квартиру: сусідка в красивій звабливій білизні вибігає з нашого подвір’я та біжить в сторону своїх воріт.

От що-що, а такого я побачити ніяк не очікувала. Я зайшла в двір, бачу халат білий валяється. Підходить чоловік трохи сміючись і починає розказувати, що сталось, бачучи моє здивоване обличчя та круглі очі по п’ять копійок. Виявилось, що як тільки я поїхала ця сусідка одразу зібралась та прийшла брати штурмом мого чоловіка. Вона давно проявляла знаки уваги до чоловіка, але він завжди ігнорував її, бо цікавила вона його так само як дощового черв’яка цікавить риболовля. Ну ви зрозуміли.

Так от, прибігає вона на подвір’я в халаті, виходить чоловік, а вона різко халат з себе скидає, думала що мій чоловік одразу накинеться на неї. Але ні! Він схопив її під руку та відвів на задній двір, де в цей час працювали місцеві пияки, що зголосились розібрати сарай протягом декількох годин за декілька пляшок відповідних напоїв, а якщо з бонусом – то й ще швидше. А чоловік мій сусідку в одному спідньому привів до робочих та представив як «обіцяний бонус», якщо швидше зроблять. Так вона одразу втекла, бігла так, що п’ятки блистіли.

Я посміялась добряче з цієї історії. Дуже рада, що в мене такий чудовий чоловік, так ще й з креативним підходом до вирішення проблем. Після цього випадку сусідка ще пробувала проявляти увагу та загравання до мого чоловіка, але він що разу казав, що покличе пияк, тому через деякий час вона перестала діставати нашу сім’ю.

Оцініть статтю
Джерело
Як мій чоловік npoвчив нaдokyчливy сусідку