Як мій чоловік міг зраджувати мене з цим подружжям? Вони обоє просто збоченці

Мене звуть Олеся, і я хочу поділитись з вами своєю історією, яка перевернула моє життя. Було колись так, що я була щаслива. Моя подруга Кароліна та я зробили все разом — вчилися, мріяли і ділилися секретами.

Мій чоловік, Олександр, був надійним партнером і великим другом. Ми мріяли про спільне майбутнє і побудувати разом дім. Ми планували все, і це було чудово — аж до того дня, коли виявилося, що наші мрії втомилися від нашого реального життя.

Одного разу, я здогадалась про щось незвичне в поведінці Саші. Він став знаходити приводи, щоб частіше зустрічатись з моєю подругою і її чоловіком, який став його другом. На початку я просто вірила в його пояснення про те, що вони є просто старими друзями і часто проводять час разом в компанії. Але поступово стало зрозуміло, що їхні зустрічі стали частішими, і вони проводили разом все більше часу, а мене не беруть

Моя майже безмежна довіра до чоловіка почала тріщати, і я вирішила прослідкувати за ним. Це було болісно, але я виявила, що вони з цією хвойдою і її чоловіком не лише проводять час як старі друзі. Вони вели відкриті переписки, і зміст їхніх листів міг розтривожити навіть найбільше залізне серце. Вони влаштовували оргії і брали мого чоловік до себе в бригаду навіть не знаю як це назвати!

Я не могла зрозуміти, як це сталося — як міг Саша міг зрадити мене з цим подружжям (хоча я не розумію, що це за подружжя таке, свінгери — точно! 

Я вирішила поговорити з Кароліною і з’ясувати її ставлення до всього цього. Це було тяжко і болісно, але я відчула, що ми повинні розказати про все обличчям до обличчя. Кароліна зізналася, що вони з чоловіком дійсно почувають особливу прив’язаність до Сашка.

Її зізнання розбило мене на частини. Тепер, окрім того, що я зраджена дівчина, я була розгублена. Все, що я колись мріяла, розпалося в попіл.

Саме в цей час я зрозуміла, що моє щастя не може залежати від інших людей. Я почала відбудовувати своє життя, зосереджуючись на розвитку своєї кар’єри і самовдосконаленні. З часом я познайомилась з новими людьми, які допомогли мені знову повірити в себе і в мою здатність кохати.

Оцініть статтю
Джерело
Як мій чоловік міг зраджувати мене з цим подружжям? Вони обоє просто збоченці