Як маленький хлопчик поставив на місце нaглy та нeвиховaну жiнкy

Я знала і знаю, що в світі багато поганих та гнилих людей, але не очікувала побачити як одне таке падло накинеться на маленького шестирічного хлопчика.

Діло було так. Дитячий майданчик, батьки відпочивають діти граються та веселяться. В одній з пісочниць сидів шестирічний хлопчик на ім’я Артур. Це хлопчик з хорошої інтелігентної сім’ї, хоча й не був рідною дитиною. Батьки Артура дуже хотіли дитину і вирішили взяти дитину з дитячого будинку.

В пісочниці Артурчик, як старший товариш, допомагав меншим діткам будувати вежі з піску. Діти побудували велику гарну вежу прикрашену різними камінцями. Тут підійшла до пісочниці управляюча будинку. Не приємна жінка, насправді. Її з нашого будинку мало хто любить.

Вона звернулася до Артура одразу криком, мовляв:

-А ти знаєш, що ти не рідний своїм батькам?! А?! Взяли вони тебе з дитбудинку!! Ось якби не вони ти б напевно вже помер або від голоду або від побоїв!! Зрозумів?! Ти підкидиш!! Підкидиш кажу!! – кричала вона.

Мене страх як обурила ця ситуація, я різко встала та почала йти до них. Якщо чесно, я хотіла надавати їй гарненьких ляпасів, щоб потім думала перед тим як свій отруйний рот відкривати. Але вже підійшовши до них я почула відповідь Артура.

-Пані, я прекрасно знаю, де був. Ви мене не здивували цим. Здивували мене іншим – жінка в поважному віці, а виховання ніякого. Я не можу відіслати вас куди подалі, бо мої мама і тато мене гарно виховали, а ваші мама і тато видно, що погано.

Видно було, що управляюча не очікувала такої відповіді. Вона просто відкрила рота і слухала, що він говорить.

-А ще, — продовжив Артур, — я знаю, що вас тут ніхто не любить, бо ви погана жінка. Я обов’язково розповім мамі і татові як ви себе поводите, вони прийдуть і дадуть вам здачі або насварять погану тітку. – Хлопчик зупинився, вдихнув та закричав: — Мамо! Татку! Мене зла тьотя ображає!

Батьки Артура одразу ж прийшли та почали розбиратися, що сталося. Артур розказав все як було, а я, як свідок, підтвердила всі події. Вони почали бесіду з управляючою, спокійно, без криків і без переходу на особистості. Подавали приклад для свого прекрасного сина, як це і мають робити батьки.

Більше вона не чіплялася до Артура та й дітей на майданчику взагалі. А Артур, я впевнена, буде великою гордістю для своїх батьків, які виховують його неймовірною людиною.

Оцініть статтю
Джерело
Як маленький хлопчик поставив на місце нaглy та нeвиховaну жiнкy