Маленька худенька Яна знатно п _оkoлoтила свого чоловіка заставши його з коханкою

Ми з дружиною в шлюбі два роки. В шлюбі в якому від великого та щирого кохання народилась моя маленька принцеса, якій якраз тридцять першого грудня виповнювалось гордих вісім місяців. Але зараз історія не про мою доньку. А про мого кума та його дружину, які приїхали до нас святкувати новий рік.

Ми накрили великий стіл та сіли святкувати. Я не пив алкоголю багато, всього два чи три бокальчика ігристого. Гучно святкувати не дає здоров’я та маленька донечка, бо в пізні години вона вже спала. А кум, Остап, не дуже брався за алкоголь бо мав бути за кермом завтра десь приблизно з обіду.

Наступного дня і вже наступного року, так сказати ми поснідали і кум поїхав по справах. Я ж лишився дома, адже в мене був вихідний і я вирішив провести його з донечкою, поки дружина відпочиває після всіх приготувань та спілкується з дружиною кума, Яною.

Вже наближався вечір, а кума все нема і нема. А в Яни не знайшлося в сумці важливих ліків, які вона має обов’язково пити щодня перед сном, вона страждає безсонням. Яна не дочекавшись чоловіка і не додзвонившись до нього вирішила викликати таксі та сама поїхати по таблетки.

Остап ж мав бути в гаражах, допомагати другу з машиною: за відповідну плату відремонтувати її. А гаражі ті, щоб ви розуміли знаходяться прямо навпроти їх будинку. Яна приїжджає – а гаражі то всі закриті. Вона глянула на вікна їхньої квартири, а там світло горить.

Яна швидко піднялась і почала дзвонити в двері. За ними була чутна музика, яка після дзвінка зупинилась. Потім почувся гуркіт ніби щось впало важке. Яна переполохалась, подумала, що з Остапом щось сталось, можливо йому погано. Тому вибила двері. Просто. З розбігу. Як вона це зробила з її будовою тіла я не уявляю. Напевно адреналін підвищився від хвилювань.

Благополучно «залетівши» до квартири вона побачила як «погано» Остапу. Звісно погано носитися по квартирі голяка і не могти знайти свої труси. Так само «погано» було жінці в одній білизні. Далі по класиці почався скандал. Летіло все, від туфель до ваз. Яна вже було хотіла взятись за сковорідку, але вчасно зрозуміла, що то вже буде кримінальна історія, тому переключилась на скакалку, на якій скакала час від часу.

В Остапа і в його коханки спини червонезні були від тієї скакалки, якою так вправно тих двох била.

Довго не тягнучи резину наступного ж дня в під’їзді Остапа чекали його речі та заява на розлучення в РАЦСі. А всі подарунки та квіти летіли в нього та неопосередковано в лице, навіть якщо то були троянди з колючками.

Оцініть статтю
Джерело
Маленька худенька Яна знатно п _оkoлoтила свого чоловіка заставши його з коханкою