Як любов, розуміння та увага зробила зі 3л0ї тещі в люблячу матір дружини

Олена і Максим досить в не молодому віці вирішили створити сім’ю. Олені на той момент було тридцять один, а Максиму тридцять три. Як Олена так і Максим до цього часу одружені не були і дітей також не мали. Тобто для них це були перші серйозні стосунки які давали до шлюбу. Свекруха в Олени була просто прекрасна, в справи молодих вона не лізла і помагала чи могла простими гостинцями та й просто своєю увагою.

Але ось з тещою максиму не пощастило. Чому? А тому, що після одруження молода сім’я почала жити з тещою, тобто з мамою Олени. Ну так захотіла Олена, мовляв мамі уже за шістдесят має потрібен догляд тим більше в мене цукровий діабет. А тещі завжди все було не так. Та й Максим не розумів чому вони мають жити саме з тещою, адже в нього мама теж не молода жінка і так само потребує догляду, хоча не такого великого, як його теща.

Але по суті все було більш-менш нормально, якщо не враховувати такі дрібні словесні перепалки. Але 6іда сидить не за горами. Сталось так, що Максима скоротили на роботі і він залишився без роботи на півтора місяця. По суті це не являється величезною 6ід0ю, але ось теща так не вважала. Відтепер кожного дня те що попереджала Максиму що він бе3робітній та що він туніянець, і що взагалі йому не місце в їх сім’ї. Так само потерпала від цих попрікань й Олена. Весь час пиляла доньку Лідія Антонівна і казала їй, що не потрібен Олені такий чоловік, який не працює тим більше в такому віці. Олена не витримала такого натиску від матері, тому здалась і просто не втручалася в їхні конфлікти. Проте таке невтручання призвело до того, що теща почала давати зятю їжу без масла та без солі, навіть ті самі макарони.

Попри це все Максим всі ці півтора місяці шукав роботу. Перебиватися випадковими підробітка: то шпалери поклеїти,  то стіни пофарбуйте, то меблі якісь бере. І ось якось він зустрівся з своїм другом, з яким дружив в школі та підтримував зв’язок інституті. Навіть після інституту вони продовжували спілкуватися, але з часом спілкування стало дуже рідкісним явищем, бо ж в кожного була робота і сім’ї з’явились.

Розговорилися старі друзі і Максим дізнався, що друг його шкільний став бізнесменом, навіть, можна сказати, мільйонером і не в гривні, а у валюті. Займався міжнародними перевозками, а також мав декілька своїх заводів по виготовленню машинних деталей. Максим по своїй професії інженер, тому друг шкільний йому запропонував роботу в себе на одному з заводів. Та незвичайну якусь посаду, а посаду керівника відділу з перспективою стати директором заводу.

Максим з радістю погодився і протягом трьох місяців плідно працював та відкладав кошти. Скруха весь цей час, не знаючи що Максим працює, продовжувала його цькувати та всяко ображати.

Ось якось Максим прийшов додому двома букетами квітів, тортиком, шампанським і якимись білетами. Чоловік радісно зайшов до кімнати та почав говорити:

-Лідія Антонівна, знаєте хоча багато мене ображали, проте я на вас не злюсь і пробачаю вас, адже розумію що ви просто недолюблена жінка, яка жила з черствим чоловіком, який не проявляв ніяких емоцій та почуттів до вас. Тому я хочу подарувати вам цю любов, хоча б в якійсь мірі і вручити вам всі білети на відпочинок на островах. Я думаю ви заслужили це, адже подарували мені таку прекрасну дружину, яку я безмежно кохаю.

Свекруха одразу почервоніла, адже дісталась дуже соромно за все що вона зробила. І одразу ж в неї полилися сльози. Ні не тільки від щастя, від горя А чого насправді була недолюблена жінкою, яка просто хотіла трішки чоловічої уваги та любові навіть не в розумінні кохання, а звичайної любові та поваги, яку Максим щойно їй дав.

Після цього випадку те, що ні разу не сказала якогось поганого слова, чи якось обрала Максима. Ба навіть більше вона почала називати його сином.

Ось такі чудеса може зробити звичайна увага любов та розуміння.

Оцініть статтю
Джерело
Як любов, розуміння та увага зробила зі 3л0ї тещі в люблячу матір дружини