Галина вишт0вxала його на балкон і там 3ачинила. І сказала, що впустить додому лише тоді, коли він відремонтує кран.

Галина вже кілька місяців просила чоловіка Івана зремонтувати кран на кухні, адже він протікав. Жінці постійно доводилося збирати воду і крім того стільниця псувалася від постійного збору води.

Іван же все відповідав, що потім якось полагодить того крана.

Того дня дружина повернулася втомленою з роботи і знову запитала про кран. Іван відповів те, що завжди.

Він був того дня дуже занятим. Повернувся з нічної зміни, виспався і дивився футбол, попиваючи пиво. Втомлена Галина вже не запитувала, а стверджувала, щоб він відремонтував крана. Іван все не звертав уваги.

І тоді, розлючена та виснажена жінка взяла великі кухонні ножиці і перерізала провода, які з’єднували телевізор з розеткою.

Іван почав кричати і махати кулаками, в Галина виштовхала його на балкон і там зачинила. І сказала, що впустить додому лише тоді, коли він відремонтує кран.

Був вже вечір і холодало. Балкон у них був не засклений. Іван був добряче випившим. Адже пив пиво, а перед тим в дворі з чоловіками випивав і міцніші напої.

b17.ru

Він хотів перелізти з свого балкону на балкон товариша, щоб так зайти додому і гепнувся на кущі аґрусу. Жив він на третьому поверсі. Тому дивно, що він собі нічого не зламав.

Лише обдер руки і ноги до крові, та ще й йому штани трісли прямісінько на п’ятій точці. Оце сусідські дітлахи з нього реготали і знімали на відео.

А Іван не міг второпати що трапилося і що за спалахи освічують його. Надворі вже було не світло.

Він подумав, що його хочуть забрати на небо і налякався.

Прийшов додому, постукав в двері і побіг лагодити кран і весь час повторював: «Я не піду на світло!».

Бідолашний так налякався, що й Галині нічого пояснити не міг. От тільки пити з того часу він перестав і почав бути серйозним сімейним чоловіком.

Оцініть статтю
Джерело
Галина вишт0вxала його на балкон і там 3ачинила. І сказала, що впустить додому лише тоді, коли він відремонтує кран.