Як до наших дітей відносяться вихователі в дитячих садочках

В мене є син, який ходить до дитячого садочку. Одного разу я звільнився раніше, через скорочений день на роботі і тому вирішив забрати сина раніше. Йдучи по території дитячого садочку в мене розв’язались шнурівки і поки я їх зав’язував почув досить цікавий діалог виховательки та дітей, які вийшли на прогулянку. Розмову свою вихователька не контролювала та не підбирала слів.

Хлопчик та дівчинка тримались за ручки, а вихователька на дуже високих тонах(криком іншими словами) намагалась пояснити, що їх не одружать зараз і взагалі вони замалі для кохання, любові і тому подібне. І ось через такі дії виховательок потім люди в дорослому житті не можуть створити сім’ю, яку можливо дуже хочуть, але в них не складається.

Але нажаль, це не найгірше, що мені довелось почути. Я та жінка переважно забираємо сина останнього, тому розмов та конфліктів не заставали ніколи. Коли я йшов до групи, щось підказало мені увімкнути камеру на телефоні або ж диктофон. Не знаю чому. Просто було передчуття якесь. І воно мене не підвело.

Я зайшов до групи, забрав сина та ми почали перевзуватись та одягатись. Тут пролунав несамовитий вереск дитини. Знаєте що це було? Це вихователька іншої групи тягнула за руку дівчинку. Притягнула вона бідолашну дитину, до іншої виховательки показати, в якому одязі прийшла маленька. Почала сміятись та присоромлювати дівчинку, за її стареньке платтячко та зашиті колготки. Виховательці було начхати на нас, їй було головне поглумитись з дитини.

Але ж дитина не винна та не розуміє що в мами немає грошей, тому вона підшиває старі речі. А ця істота вирішила самоствердитись за рахунок дитини та зробити таким чином малечі психологічну травму. Я не витримав як і жінка, яка теж забирала свою дитину. Ми обоє почали розбиратись, як вона сміє так себе поводити з дитиною. Такі як вона не мають права працювати з дітьми.

Проте вихователька не зупинилась, а шарпаючи дитину почала кричати на нас. Я не витримав, відкинув її руку від плеча дитини, за яке вона міцно тримала дівчинку, що в неї навіть синець почав з’являтись.

-А тепер слухайте сюди! Всі ваші дії зафіксовано на камеру і якщо навіть не все видно але дуже добре чути! – на підвищених тонах сказав я. – З цими матеріалами я піду не до вашого керівництва, а одразу до поліції.

Ця ненормальна почала ще сильніше верещати та мало не кидатись на мене. А коли вона замахнулась, щоб вдарити мене я встиг зловити її руку, якраз тримаючи телефон камерою на неї.

-Ви самі тільки що додали матеріали до справи, дякую. – посміхнувшись сказав я, розвернувся та пішов.

Після цього я справді пішов до поліції, надав всі відеоматеріали та написав заяву на цю виховательку. А сина ми пізніше перевели в хороший перевірений приватний садочок. Краще я буду більше платити, але до мого малюка будуть добре ставитись.

Як ви думаєте, чи правильно я вчинив, подавши заяву на виховательку? Чи треба було спершу піти до керівництва садочку?

Оцініть статтю
Джерело
Як до наших дітей відносяться вихователі в дитячих садочках