Як дідусь в Англії не знаючи мови захотів пригод

Розповім вам історію моєї хорошої подруги, яка сталася з нею в Англії.

Всі ми, точніше наша компанія, в яку входила ця моя подруга Мадіна, народилися та виросли в Радянському Союзі. А саме Мадіна родилася та виросла у Вірменії, а саме в Єревані. Потім переїхала на навчання до Санкт-Петербургу, колишнього Ленінграду.

Там познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком, який забрав її з собою на свою батьківщину, а саме в Англію в графство Глостершир. Одружилися вони там. Жили неподалік від королівського лісу Дін. Жили добре, не шикували, але могли собі дозволити достойне життя. Мали красиву затишну квартиру, родили сина, який зараз вже закінчив коледж та живе окремо та допомагає батькам.

Все в них було добре та спокійно, але нажаль завжди це не могло продовжуватися…

Мати Мадіни померла… Після похорон жінка забрала до себе в Англію батька, якому було вже 80 з кепкою. Звісно що дідусь відчував себе не в своїй тарілці, адже Англія для нього чужа країна. Але помаленьки звик. Він погано ходив, але обожнював виїзні «прогулянки». Новини переважно читав в інтернеті, а по телевізору, який підключався до інтернету, міг знайти новини російською.

Якось Мадіна повезла батька на чергову прогулянку до лісу, подихати чистим повітрям. Вона посадила батька на лавочку та попросила почекати її двадцять-тридцять хвилин, вона лише забере речі з хімчистки і одразу повернеться. Він сказав добре та обійняв доньку.

Пройшло двадцять п’ять хвилин. Мадіна приїхала по батька, а його нема… В неї почалась сильна паніка. Подумала можливо він пішов в ліс прогулятись, бо хоч і погано, але ходити він може. Забігла в ліс, гукає – ніхто не відповідає. Тоді вона зателефонувала в поліцію. Поліція також ходила гукати в ліс, але ніхто не відповідав. Вирішили викликати кінологів, а Мадіну відправили по речі батька, щоб собаки могли взяти слід.

Мадіна виконала інструкції поліцейських та з’їздила додому по речі батька. Коли вона повернулася з речами батька кінологи вже були на місці. Мадіна дала собакам понюхати кофтину батька, але в той час поліцейському хтось зателефонував. Закінчивши розмову він сказав:

-Все, не хвилюйтеся, знайшли.

Виявилось, що проїжджаюча жінка помітила старого та вирішила, що дідусь загубився та відвезла його в будинок для літніх людей, а вже там дізналися, що він не місцевий та зателефонували в поліцію.

Мадіна швидко приїхала в цей будинок для літніх людей та побачила свого батька, який з непідробною насолодою пив традиційний англійський чай  — з молоком. Вона підбігла та обняла батька та почала відчитувати його.

-Тату, чому ти поїхав з незнайомою жінкою? Тим більше, що ти не знаєш англійської та навіть адресу свою не скажеш. А якби щось сталося?

А дідусь відповів їй на чистій вірменській:

-Люба донечко, ну як я міг відмовити такій красивій жінці? Я хотів пригод в свої роки. Я ж ще не настільки старий, щоб вже не веселитися.

Оцініть статтю
Джерело
Як дідусь в Англії не знаючи мови захотів пригод