Я звабила його, аби отримати посаду! Але все пішло не за планом

Я працювала в компанії вже кілька років, і хоча моя робота була хорошою, я відчувала, що заслуговую на краще. Поступово з’явилось бажання змінити свою посаду на більш високооплачувану, а також отримати підвищення зарплати.

Мій начальник, молодий та привабливий чоловік, завжди був доброзичливий до мене, але я відчувала, що він виявляв особливий інтерес до мене. Це викликало в мені дещо суперечливі почуття. З одного боку, я хотіла використати цей інтерес, щоб отримати бажаний кар’єрний рух і підвищення зарплати. З іншого боку, я розуміла, що такі дії можуть стати неетичними і негідними.

Я почала грати з цим ідеєю, хоча мої моральні принципи та совість мене стримували. Я вагалася і довго роздумувала над своїм вибором. З одного боку, відмовляючись від цього плану, я може ніколи не отримати те, що так бажаю в кар’єрі. З іншого боку, я ризикувала своїм професійним і особистим іміджем, якщо впіймають на такому підході.

Нажаль, доля склалася так, що після деякого часу я піддалась спокусі і здійснила свій план. Я спокусила свого начальника і використала це для того, щоб отримати підвищення заробітної плати та кращу посаду. На моє щастя, план спрацював, і я отримала те, чого так довго прагнула.

Проте моя радість не тривала довго. Дещо про наші стосунки стало відомо колегам і вони почали пліткувати. Мої колеги та начальство почали дивитись на мене зі зневагою і розчаруванням. Мої дії підірвали довіру, яку я мала у компанії і порушили етичні норми. К

Коли я дізналась, що дружина мого колеги, Олексія Анатолійовича, є акціонером компанії, то зрозуміла, що моя доля вирішена. Моя звільнення стало невідворотною подією, і я мала просто визнати свою помилку.

Те, що сталося, було сильним стимулом для мене переглянути свої цінності та перспективи. Я зрозуміла, що кар’єрний успіх заради допитливого бажання не вартий втрати своєї гідності і честі. Цей досвід научив мене цінити свою репутацію та доброчесність більше, ніж будь-яку посаду або заробітну плату. А Ви як би вчинили?Оцініть статтю
Джерело
Я звабила його, аби отримати посаду! Але все пішло не за планом