Я змінив замки у квартирі, щоб моя теща не могла приходити до нас у гості

Мої відносини з тещею одразу складались добре. Ми сподобались один одному при першому знайомстві. Щось пішло не так, коли я одружився та почав жити разом з її донькою.

В нас поламались дверцята шафи. Я не лагодив їх, бо не знав як. За освітою – вчитель біології. Все що стосується мого предмету – знаю на відмінно. Про мене можна сказати «заучка». В мене така собі фізична підготовка, не вмію робити типові чоловічі справи, як от лагодити дверцята, але багато знаю і успішно заробляю на своїх знаннях. Окрім викладання в школі, працюю репетитором. Грошей вистачає.

Моя теща це чудово знає. Вона задоволена моєю професією і заробітком, але її не влаштовує в мені все інше. Як от ті дверцята шафи. Теща здивувалась. В неї все лагодить її чоловік. Для неї дивно, що я не вмію так само. Сказав, викличу майстра. На дворі двадцять перше століття. Не обов’язково все вміти робити, якщо можна викликати майстра на будь-який смак.

Наступав День народження тещі. Ми з дружиною пішли разом з нею по магазинам. Я, звісно ж, забрав важкі пакети у жінок, але перед цим грамотно росприділив їх вміст. Вийшло практично порівну ваги у двох пакетах. Теща насупилась. Порадила записатися у спортзал. Вона вважає, справжній чоловік може нести будь-яку вагу. Я вчитель біології, а не вантажник. В мене немає стільки сил, щоб тривалий час нести важкі пакунки.

 

На самому застіллі, чоловіки обговорювали автомобілі та їх ремонт. Я машини не маю. Ніколи не хотів сидіти за кермом. Розумію, свій транспорт має багато плюсів, але мене це не цікавить. А у ремонті автомобілів взагалі нічого не тямлю.

Хтось з чоловіків поцікавився, яка в мене машина. Сказав, ніякої не маю. Тоді почали розпитувати, яку б я хотів і коли планую придбати. Я ніяку не хочу. Дружина має бажання водити. Вона буде обирати. Так і відповів. До кінця вечора зі мною розмовляла тільки дружина, а теща кидала якісь прискіпливі погляди.

Затіяла моя дружина ремонт у вітальні. Прийшла моя теща, ніби допомогти позбутися старих шпалер. Я в цей час займався репетиторством на другому кінці міста. Коли приїхав, мене чекала зла теща. Кричала не своїм голосом. Виявляється, дружина сама перетягувала меблі, хоча я попрохав її цього не робити. Мали прийти наймані працівники та зробити усю важку працю. Моя дружина вперта. Вирішила нікого не чекати і впоратись самій. Теща ж вирішила, я настільки ненормальний, що сам не можу впоратись з такою роботою, тому дружину змусив.

Після цього інциденту, постійно слухаю який я нікчемний. На думку тещі, ні на що не здатний. Справжній чоловік повинен автоматично вміти виконувати тяжку працю і все лагодити. Чомусь вона вважає, ніби це генетично закладено. На жаль чи на щастя — це не так.

З кожним днем, я все більше не хочу бачити цю жінку. Розумію, вона мати моєї дружини, але це не дає їй права постійно мене принижувати. Поговорив з дружиною. Вона все зрозуміла. Сказала, роби так, як вважаєш правильним. І я зробив. Змінив замки і заблокував цю жінку у нас в телефонах. Мої умови прості – нехай сидить вдома і до нас не приходить. Я також відмовляюся з нею спілкуватися. Дружина нехай ходить у гості до батьків, але я туди ні ногою. Всі сімейні свята віднині будуть проходити без моєю участі. Достатньо натерпівся від тещі.

Оцініть статтю
Джерело
Я змінив замки у квартирі, щоб моя теща не могла приходити до нас у гості