Я завжди була прекрасною господинею та мамою, але мій чоловік все одно знайшов собі к0ханку і тоді наш шлюб врятувала моя свекруха!

Мені було всього вісімнадцять, коли я вийшла за свого теперішнього чоловіка. Кирилу тоді було вже двадцять два. Я була молода, зелена, недосвідчена. А він вже тоді працював, забезпечував себе сам і більше того, його заробітна плата давала йому можливість спокійно забезпечити сім’ю. Але головним фактором нашого шлюбу було саме кохання. Ми купалися в щасті та коханні один до одної. Свекруха дала нам двокімнатну квартиру, тому ми мали де жити після одруження. Та й взагалі в мене свекруха прекрасна жінка і відносини в мене з нею склались, напрочуд, дуже хороші.

Все в нас було добре. Я народила через рік після весілля первістка – сина Андрійчика. А потім ще і донечку Наталочку, яка молодша від Андрійка на два рочки. З дітьми хоч і було складно, але я дуже вдячна свекрусі, яка всіма силами мені допомагала, вчила та підказувала як краще виховувати малечу. Ліна Остапівна взагалі відносилась до мене як до рідної донечки.

Як тільки мої діти подорослішали та пішли в школу – я одразу пішла працювати в дитячий садочок нянею. Так, моя зарплата далеко не така висока, як в Кирила, але все таки я рада була вносити в сімейний бюджет свій вклад. Та й ці гроші я витрачала на дітей, а не на себе. Важко мені було витрачати їх на себе. Тому я при виборі купити собі якусь річ чи ще одну іграшку дітям – я вибирала останнє.

Косметику я собі не придбавала, не ходила в салони краси, не купувала хорошого нового одягу та й в принципі трохи запустила себе. І в результаті цього Кирил знайшов собі коханку. Красиву доглянуту жінку, яка ніколи для себе нічого не шкодувала. Не те що я… І Кирил почав вимагати розлучення. Багато я тоді плакала. Замикалась в ванній, коли діти лягали спати, щоб вони не бачили моїх сліз. Не хотіла, щоб вони переживали.

Я вже було погодилась, але Ліна Остапівна не вважала, що пора здаватись. Вона відвела мене по магазинах, змісила мене накупувати хорошого одягу, косметики та взагалі змінити імідж. Це було важко, але все таки я зробила. І ви не повірите! Кирил, побачивши нову мене почав якось по іншому на мене дивитись. Перестав вимагати розлучення, почав доглядати за мною та неначе заново закохався! Я дуже дякую Ліні Остапівні, що вона зберегла мою сім’ю та показала, що я можу бути дуже привабливою жінкою!

Оцініть статтю
Джерело
Я завжди була прекрасною господинею та мамою, але мій чоловік все одно знайшов собі к0ханку і тоді наш шлюб врятувала моя свекруха!