Я закохався в іншу, маючи дружину, але залишився лише з розбитим серцем

Хочу розповісти вам історію, яка характеризує мене не з найкращої сторони, але все таки я просто зобов’язаний вам її розповісти, щоб ви не повторювали моєї помилки.

Я приїхав до свого брата, Артема, на декілька днів. Він живе в селищі неподалік нашого міста. За ці декілька днів ми обходили все селище, Артем розповів мені всі цікаві історії містечка та показав всі цікаві місця. Словом постаратись встигнути все за короткий період часу.

В останній день брат вирішив відмітити мій від’їзд. Я був тільки за, тому ми пішли в місцевий заклад: чи то кафе, чи то бар, чи може навіть ресторан. Не було зрозуміло що це, тому не можу сказати точно. В нас був зарезервований столик. Ми прийшли, повідомили офіціанту, що замовляли столик та коли нас провели до відповідного місця ми прийнялись вибирати замовлення.

Людей було мало, тому спершу було дуже нудно. Але ближче до вечора люди почали збиратись в закладі. Стало шумно та весело. І як виявилось пізніше, в той вечір в виступав співак. Місцевий соловейко. Хтось почав танцювати, хтось підспівувати, хтось просто насолоджуватись музикою. Хоча перші два пункти особливо активно виконували особи трохи під шафе, а деякі і не трохи.

Артист ж співаючи підійшов до дівчини, що сиділа буквально за сусіднім столиком, який стояв позаду нас, та дав мікрофон їй з пропозицією продовжити співати. Інтерактив придумав, так сказати. І я закохався з першого погляду і з першої ж ноти. В неї просто нереальної ніжності та жіночності голос, який був трохи низькуватий для жінки, але прекрасно доповнював її сувору і в той же час ніжну зовнішність. Якимось благородством від неї віяло. І це покорило мене.

Я довго не міг підійти до неї т, щоб познайомитись, хоча дуже хотів. І все таки, коли вона з подругою зібрались піти, я вирішив – пора. Підійшов, завів розмову. Ми з Анею(її ім’я, яке дізнався при знайомстві), залишились, а її подруга пішла додому. Я замовив для нас двох вина. Ми посиділи, поговорили, дізнались один про одного та я провів Аню додому. Перед порогом її дому ми обмінялися з нею номерами телефонів.

Після цього ми почали переписуватись. Я зрозумів, що по вуха закохався і вже просто не міг без неї. Вона стала для мене повітрям, водою та сонячним повітрям. Через переписки ми мало не всі деталі один про одну дізнались. Але була одна вагома проблема – і в мене і в Ані була пара. Проте дружину я давно не кохав та жив з нею, лише через дитину та труднощі з процесом розлучення. Не хотів цих всіх клопотів.

Проте моє спілкування з Анею все таки довелось завершити – дружина побачила переписки. Вона влаштувала невеликий скандал ввечері того ж дня, коли розкрила мене та попросила видалити всі ці переписки та номер Ані. Що я і зробив, хоча це і було показово, але довелось зробити. Так ми перестали переписуватись з жінкою, яку я всім своїм серцем покохав.

Так ми не спілкувались з Анею трохи більше року. І весь цей час я марив зустріччю з нею. Але ось я побачив її на фотографії мого знайомого в соціальній мережі. Написав йому, дізнався номер Ані та знову їй написав. Я відчував себе невпевненим підлітком, який вперше пише дівчині та дуже хвилюється чи відповість вона. І Аня відповіла. Але це не та відповідь, яку я очікував.

Кохана повідомила, що вона не хоче зі мною спілкуватись. Аня охолола до мене, коли я перестав писати їй і зрозуміла, що робить велику помилку, спілкуючись зі мною, бо ж не самотня жінка і свого партнера кохає безмежно. А я так, хвилинна слабкість. Вона виявляється не збиралась заходити дальше дружніх переписок.

Тепер я залишився сам, без жінки яку кохаю, але яка не кохає мене і в принципі ніколи не кохала. При цьому залишився я ще й з жінкою, яку не кохаю, і яка є моєю законною дружиною, яка в кінці кінців все таки подала на розлучення і тоді я залишився повністю сам.

Оцініть статтю
Джерело
Я закохався в іншу, маючи дружину, але залишився лише з розбитим серцем