Я вuгнaлa свою подругу з дuтuною вночі на вулицю і поки всі 0сyджувалu мене за ж0рст0кiстb, я пояснювала це тим, що не треба приходити в гості без заnр0шення!

Ще з раннього дитинства ми з мамою не любили, коли батько приводив гостей без попередження. Моя матір була дуже вихованою та стриманою, то ж свого невд0в0лення ніколи не показувала, проте я добре знала як її це дpatує. Зараз я її цілком розумію. Місяць тому мені зателефонувала знайома, яка живе у сусідньому місті та сказала, щоб я накривала на стіл, бо вони з сім’єю через десять хвилин будуть у мене. Сказати, що така новина мене р0злюmuла — це не сказати нічого. У той момент я переживала не найлегші часи, то ж раптовий приїзд гостей був в край нед0речнuм.

Проте робити було нічого і я відразу взялась до приготувань. Приїхала Олена зі своїм чоловіком та семирічним сином. Спершу ми вели приємну бесіду і мій зіпсований настрій суттєво покращився, проте, коли годинник показав дев’яту вечора я дещо занепокоїлась. Було схоже, що гості й не думають покидати мій дім. Тоді я не наважилась уточнити про їх плани стосовно нічлігу.

Найгірше було те, що їх син був найрозбещенішою дитиною, яку мені доводилось бачити! Він не міг всидіти на одному місті ні хвилини й весь час тільки те й робив, що літав по квартирі та пакостив. Я змогла закрити очі на розбиту кришталеву вазу чи, навіть, на порваний рідкісний екземпляр книги, проте коли діло дійшло до розмальовування стін кольоровими маркерами, мій терпець урвався. Докладаючи усіх сил, щоб зберегти спокій, я попросила Олену якось заспокоїти сина, але виявилось, що і вона ніякого впливу на свою дитину немає. Тим часом, близилась десята година і шуміти було вже заборонено. Мені в край не хотілось псувати відносини з сусідами через чужу дитину.

На годиннику була вже за чверть одинадцята, коли у мою квартиру залетіла сусідка з криком «Потоп!». Нічого не розуміючи, я біжу за нею до ванної та бачу картину: вода витікає через верх ванни, а зливний отвір затиснутий корком. Хлопець пояснив це тим, що хотів набрати трохи води для своїх іграшкових рибок. Тоді я вже не витримала та висказала Олені усе, що думала. Крім того, я заявила, що вони зобов’язані оплатити ремонт сусідці. Після довгого скандалу, чоловік Олени пішов до банкомата зняти гроші, а тоді швирнув їх прямо мені в обличчя, при тому назвавши безсердечною нахабою. Олена, своєю чергою, заявила, що я жахлива подруга і вона більше не хоче мати зі мною нічого спільного.

У той момент я була готова вибухнути від ярості. Вона без попередження припхалась у мій дім зі своєю сім’єю, судячи зі всього навіть збиралась залишитись на ніч, її невихований син зіпсував мої речі та затопив квартиру знизу, а я ще при цьому жахлива подруга? Можливо я чогось не розумію?

Як би ви вчинили на моєму місці?

Оцініть статтю
Джерело
Я вuгнaлa свою подругу з дuтuною вночі на вулицю і поки всі 0сyджувалu мене за ж0рст0кiстb, я пояснювала це тим, що не треба приходити в гості без заnр0шення!