«Я втратила Романа ще до розлучення, коли він почав ігнорувати всі мої прохання»

Моя любов до чоловіка була безмежною. Ми провели разом багато чудових моментів і ділилися радощами та турботами. Проте з часом я почала помічати, що він виявляє мало поваги до мене і моїх зусиль. Його самовпевненість і безтурботність часто руйнували мої намагання зробити наш дім кращим місцем.

Але наші конфлікти наростали, коли він вчинив такий поступок, який просто цілком мене вивів з себе. Одного вечора мій чоловік без дозволу поїхав зі своїм другом на риболовлю і, втративши контроль над автомобілем, врізався і розбив свою машину. Ця подія була для мене останньою краплею.

— Це сталося тому, що ти проігнорував моє бажання поїхати на кілька днів у Карпати,- прокоментувала я інцидент.

— Їдь сама у свої Карпати, — відповів він недобре.

-От і поїду! — відповіла рішуче.- Але тобі вже буде туди пізно.

-На що ти натякаєш?

-На те, про що ти думаєш, — поставила крапку на розмові.

Розуміючи, що він більше цінує себе, а не наші спільні цінності і зусилля, я прийняла рішення розлучитися з ним. Хоч у мене аж дві дочки від Романа. Було складно відчепитися від людини, яку колись так сильно любила, але я розуміла, що втратила його ще раніше, коли він почав байдуже ставитися до мене і почав ігнорувати всі мої прохання. І це єдиний шлях до моєї особистої свободи і щастя.

Розлучення не було простим процесом. Роман обіцяв, що зміниться і буде дослухатися до моїх прохань. Але я вже не бажала повертатися назад. І не довіряла вже йому. Зарплати він також не приносив додому. Бо все йшло на ремонти його техніки або на вудочки. Вирішила- зробила. Я вільна до нових можливостей.

Життя після розлучення не було легким, але я поступово змогла зібратися, знайти силу для наповнення свого життя чимось вагомим. Важливо було навчитися вірити у себе і не зважати на критику й образи, які часто приходили з боку колишнього чоловіка.

І хоч сам процес розлучення був складним, він також став початком нового етапу в моєму житті. Я зрозуміла, що самостійність і самовизначення є ключами до щастя. Тепер я можу дбати про себе, свої мрії і амбіції, і знаю, що заслуговую на щасливе життя.

Оцініть статтю
Джерело
«Я втратила Романа ще до розлучення, коли він почав ігнорувати всі мої прохання»