Я втекла з дому і працювала проституткою, щоб почати нове життя

Коли я була дитиною, ми жили на околиці села, і батько мав свою конюшню. Із самого дитинства, мене було відраховано до праці у цій конюшні. І хоча я відчувала глибокий інтерес до тварин, працювати там не було легко. Батько не піклувався про наше комфортне життя або освіту, його головне завдання було висмоктувати з мене всі соки.

З часом батько зрозумів, що я можу заробляти гроші, і почав забирати всю мою зарплату, яку я отримувала за роботу в конюшні. Але замість того, щоб витрачати ці гроші на мене, він витрачав їх на алкоголь. Щовечора після роботи він приходив додому п’яний і ставав агресивним.

Я навіть не пам’ятаю, коли востаннє бачила свого батька трезвим. Він не тільки забирав мої гроші, але і змушував мене готувати йому їжу, виконувати домашні обов’язки, та взагалі ставився до мене як до наймолодшої прислуги. Не було дня, коли б я не плакала і не молилася, щоб це все закінчилось.

Одного разу, коли я була вже дорослою, рішуче вирішила, що таке життя мене не влаштовує. Я збрехала батькові, що я звільнилась з роботи в конюшні і не зароблятиму вже гроші. І вирішила піти в інше місто, де б не знав нікого, і почати все спочатку.

Це була нелегка і крок, але це була єдина надія на краще майбутнє. Я почала працювати в іншій сфері, навчилася новим навикам і поступово збирала кошти на своє життя. Важко було, але я була визначена змінити своє життя назавжди. Попри те, що спочатку мені прийшлось заробляти своїм тілом, я вірила, що це тимчасово і краще, ніж в конюшні — однозначно!

Для мене це була не просто робота, це був мій спосіб вижити. Я знаю, що багато людей не розуміють, які обставини привели мене до такого кроку, але це була моя правда, мої боротьба і моя життєва дійсність.

Спочатку було важко, душа боліла, але я робила все можливе, щоб забути про стигму та зосередитись на меті — забезпечити собі достойне життя. Працювати в такій сфері було нелегко, багато разів я відчував себе слабкою, вразливою і зрадженою, але я не зупинялась.

Мої мрії і цілі були набагато вищими, ніж ця робота. Я відчувала, що маю потенціал для чогось більшого, для чогось, що надасть мені справжню задоволеність та гідність. І я почала свій бізнес!Оцініть статтю
Джерело
Я втекла з дому і працювала проституткою, щоб почати нове життя