Я викреслила свекруху зі свого життя і ні на мить не шкодую про це!

Мене звуть Марина, і я хочу розповісти вам історію, яка сталася зі мною нещодавно. Я завжди була щаслива, що зустріла свого коханого Петра і стала його дружиною. Але останнім часом у нас почалися проблеми через мою свекруху.

Моя свекруха, Ірина, завжди була трохи неприязню до мене. Я не знала, звідки беруться її негативні почуття, але намагаюся не звертати на це увагу. Проте, останнім часом вона стала активніше втручатися в наше життя.

Одного дня, коли Петро йшов на роботу, пані Ірина завітала до нас. Вона відразу почала кидати в мій бік свої негативні коментарі над моїми зусиллями по господарству. Вона вказувала на кожну маленьку недолік, наголошувала на тому, що я не здатна налагодити господарство так, як вона. Це дуже образило мене, адже я дійсно старалася.

Потім пані Ірина почала говорити про мою зовнішність. Вона заявила, що я виглядаю неохайно і не відповідаю її стандартам. Вона критикувала мої одяг, мою зачіску і навіть мою манеру спілкування. Я почувалася, наче мені дістався напад з усіх боків.

Я спробувала захиститися, пояснити, що я роблю все можливе, щоб бути хорошою дружиною для її сина. Проте пані Ірина не змінювала своїх поглядів. Вона заявила, що я не достатньо доглядаю за домом, що мої страви несмачні і що Петро заслуговує кращого.

Які ж прикрості стались у моєму житті! Щоб усе було ще складніше, виявилося, що у Ірини є подруга, Ольга, яка мала дочку на ім’я Леся. Ольга завжди підтримувала Ірину у її критиці стосовно мене.

Леся була приголомшливою дівчиною: красивою, розумною і з талантом. Ольга переконувала Ірину, що Леся — ідеальна кандидатура для її сина Петра. Вона натякала, що Леся має кращу освіту, вищий статус і більше можливостей, ніж я.

Такі розмови прикріплювали негативне ставлення Ірини до мене. Я відчувала, що в очах свекрухи я ніщо порівняно з Лесею. Це боліло і робило мене ще більш нещасливою.

Усе це привело до зростання напруги між Петром і мною. Він почав допускати слова Ірини і Ольги в наше спільне життя. Хоча він не висловлював їх прямо, я відчувала, що він почав порівнювати нас і задумуватися над тим, чи була він правильним вибором для мене.

Ми часто суперечили один одному, і наші спільні мрії про щасливу майбутнє почали розпадатися. Ця сімейна війна навколо нас наштовхнула на важкі рішення і обговорення, про які ми навіть не думали раніше.

Та нещастя і розбрат не могли тривати вічно. Одного дня, коли Петро був відсутній, Ірина та Ольга завітали до нас. Вони знову почали критикувати мене і підштовхувати Петра до важливих рішень. Але цього разу я не стала терпіти! Вигнала їх з дому і викреслила зі свого життя. Тепер мій чоловік має обирати — або я, або вони!

Оцініть статтю
Джерело
Я викреслила свекруху зі свого життя і ні на мить не шкодую про це!