Я вийшла за нього заміж, бо думала, що він помре на війні, а я стану багатою вдовою героя, але сталось по-іншому!

Мене звати Юля, і я признаюсь, що зробила одну з найбільших помилок у своєму житті, але моя жадоба та бажання володіти багатством засліпили мене.

Коли я вперше познайомилась з Андрієм, я зразу знала, що він як військовий піде на війну. Він був сильним, мужнім та з добрим серцем. Але єдина річ, яка мене дійсно зацікавила — це ті виплати, які держава обіцяла йому.

У мене завжди був слабкість до розкішного способу життя. Кожен день моєї молодості був присвячений успіху і багатству. І тут, переді мною була можливість отримати все, про що я мріяла, зовсім без зусиль.

Ми з Андрієм швидко стали парою, і я почала працювати над тим, щоб переконати його одружитись зі мною. Я використовувала свої жіночі чари, щоб зачарувати його, і врешті-решт, він попросив мене вийти за нього.

Шлюб був несправжнім, він був побудований на брехні та хитрощах. Моя єдина мета — отримати виплати, які ми могли отримати як сім’я ветерана війни. Андрій був справжнім чоловіком, але в нього мрії та надії на щасливе життя зі мною.

Його виживання на війні було як удар молотка, який збив всі мої кардинальні плани. Коли я почула, що Андрій повернувся живий і здоровий, в моєму серці відбулась справжня зміна. І хоча я була рада, що він не постраждав, одночасно мене охопив страх, що моя хитрість стане відома. 

Я мріяла, що він повернеться до свого звичного життя і забуде про нашу спільну історію. Та що бачила, це була зовсім інша реальність. Я бачила, як йому боляче, що я забагато зіграла з його почуттями і надіями.

Мій страх виявився виправданим, коли одного вечора Андрій зізнався мені, що знає, що я його не кохаю. Він сказав, що навіть не знає, чим заслужив таку брехливу та підступну дівчину, як я. Було надзвичайно складно слухати його слова, бачачи, як серце йому розривається на частини.

Андрій зрозумів, що не може жити у шлюбі, побудованому на хитрості та жаданні до багатства. Ми обидва прийняли рішення розлучитись. Для мене це була кара за мою нещирість та брехню.

Оцініть статтю
Джерело
Я вийшла за нього заміж, бо думала, що він помре на війні, а я стану багатою вдовою героя, але сталось по-іншому!