Я твердо вирішив від6uтu дружину в свого брата, адже він її нE гiднuй

Ми з дружиною р0злучuлucя. Я ніколи не любив її. В молодості закохався в дівчину. Нікого, окрім неї, не бачив. Робив для неї все, що міг. Мій брат також проявляв інтерес до моєї коханої. Довгі роки воювали за її руку та серце. Вона обрала брата. Саме тоді зустрів свою колишню дружину. Зіграв з нею весілля і намагався не втручатися в життя брата. Не хотів псувати стосунки закоханих.

Зараз все змінилося. Дружина брата нарікає на постійний брак коштів, важку працю, а також жаліється на холод, який з’явився в їхніх стосунках. Я довго стримував себе. Хотів показати їй всі свої «плюси». Я молодший брат, але успішніший. В мене є: квартира, машина, свій бізнес і купа грошей. Я можу дати їй те, чого вона хоче, адже досі кохаю її.

Я зустрічав кохану з роботи, підвозив додому, дарував квіти та золоті прикраси. Вона приймала всі подарунки. Гарний знак. Бачив, вона хотіла змінити своє життя, але вагалась. Вони з братом прожили п’ять років разом. Не так багато. Весь цей час, заробляли копійки і жили бідно. Я можу подарувати їй майже все. Взявся вигадувати план спокуси.

Замовив столик у ресторані, купив дорогу, брендову сукню для неї і два квитки у Париж. Вона має бути моєю. Гарна, розумна, добра та щира жінка — повинна жити у розкоші. Біля мого брата, кохана втрачає свою красу і молодість.

Забрав її з дому. Вона виглядала неймовірно! Такої краси ніколи не бачив. Вечір йшов добре. Кохана дивилась на інтер’єр ресторану з захватом. Я приділяв їй багато уваги. Старався викластися на всі сто. Вона теж це помітила.

В кінці вечора, показав дві путівки. Мої умови прості: подає на розлучення і отримує всі мої багатства, або відмовляє мені та повертається назад у бідність до мого брата. Кохана задумалась. Я бачив, їй важко зробити вибір. Особисто для мене, все очевидно. Вона так не думала. Попрохала дати час на роздуми. Я погодився.

Через неділю отримав відповідь: «Я кохаю свого чоловіка і залишуся з ним». Я не засмутився. Наступного разу, коли в їхній сім’ї знову почнеться колотнеча, я з’явлюся і діятиму наполегливіше й радикальніше.

Оцініть статтю
Джерело
Я твердо вирішив від6uтu дружину в свого брата, адже він її нE гiднuй