Я товста і щаслива! А всякі молодиці й досі самотніми ходять! Значить справа не в худощавості, а в крутому життєвому драйві, який манить чоловіків

В своїй дитинстві я завжди була товстою дівчиною. Від перших днів школи і до дорослого віку я була предметом насмішок і принижень. Інші діти називали мене неприємними прізвиськами, а деякі з них навіть не соромилися висміювати мою зовнішність. Було важко пройти через це, але я вирішила не дати цьому визначати моє життя.

З часом я почала розуміти, що справжня краса полягає у внутрішній силі і самовпевненості. Я почала працювати над собою, навчалася любити себе такою, якою я є, і розвивати свої таланти та навички. Я зосередилася на освіті, кар’єрному зростанні і будуванні здорових стосунків з людьми, які мене підтримували.

Віка, моя колишня подруга, завжди була втіленням краси та стрункості. Вона впевнено крокувала світом, залучаючи увагу всіх навколо. Я завжди заздрила їй, але водночас сподівалась, що наша дружба буде заснована на взаємному повазі і підтримці.

Але з часом я розуміла, що Віка використовувала свою красу, щоб підніматися над іншими, включаючи мене. Вона постійно ображала та знущалася наді мною, намагаючись знизити мою самооцінку. Це було дуже болюче, і я не могла зрозуміти, чому людина, яка мала все, могла так ставитися до інших.

Протягом років Віка продовжувала жити своїм способом, захоплюючись зовнішнім блиском, але в один момент все змінилося. Її відносини з чоловіком, з яким вона була вже багато років, розпалися, і вона залишилась самотньою.

А у моєму житті з’явився Євген, прекрасний чоловік, який полюбив мене такою, якою я є. Він був розуміючим, турботливим і завжди був поруч, коли мені було потрібно підтримки. Ми подорожували разом, відкривали нові місця та насолоджувалися життям. 

З часом ми вирішили зв’язати свої життя шлюбом. Ми створили щасливу та здорову сім’ю. У нас народилися прекрасні діти, які принесли в наше життя ще більше радості та кохання.

Оцініть статтю
Джерело
Я товста і щаслива! А всякі молодиці й досі самотніми ходять! Значить справа не в худощавості, а в крутому життєвому драйві, який манить чоловіків