Я своєму чоловікові довіряла, поки не знайшла у його телефоні якусь Принцесу

Я своєму чоловікові завжди довіряла, не лізла до нього в телефон, аби перевірити. Ніколи не шукала на його одязі чуже волосся, але один випадок в банку змусив мене це зробити. І головне, що я зрозуміла з цієї історії — той, хто шукає, обов’язково знайде!

Вчора я ходила в банк, щоб оплатити деякі рахунки. Я чекала своєї черги, і сіла поруч з двома дамочками. Вони були подругами, які розмовляли. Оскільки я не мала чим зайнятися і іншого вільного місця не було, я ненавмисно підслухала їхню розмову. Одна з них дізналася про зраду чоловіка, інша підтримувала подругу, як могла, намагаючись дізнатися всі подробиці.

Про зраду чоловіка та жінка дізналася, коли той прийшов додому трохи напідпитку, без гудзика на піджаку. Це її підштовхнуло до різних думок, вона вирішила перевірити свої найгірші здогадки. Він відправився в душ, а вона схопила його телефон і стала читати повідомлення і перевіряти дзвінки. Ну і знайшла там суперницю. Чоловік навіть не став брехати, сказав все, як є. Мовляв, він любить іншу жінку вже давно, а з дружиною досі через жалість і звичку. Далі пішли нецензурні лайливі слова, що описували цього невірного чоловіка.

У цей момент підійшла моя черга, довелося відірвати свої вуха від цієї історії, і йти до віконечка каси. Вийшовши з банку, я попрямувала додому пішки. Поки йшла, в моїй голові прокручувалась та розмова подруг з банку. Я стала думати про своє життя, думала про те, що я ніколи не придивляюсь до чоловіка, не дивлюся в його телефон. А даремно, я вже не така молода, а він завжди користувався великим попитом у жінок.

Загалом, я прийняла рішення перевірити свого чоловіка, я була рішуче налаштована і впевнена в цій необхідності. Мій чоловік повернувся після роботи пізно, втомлений, на його одязі ніяких сторонніх слідів я не знайшла. Тому я почекала, коли він піде приймати ванну, аби підібратися до його телефону.

Я взяла його смартфон і відчула тремтіння по всьому тілу, моя рука дуже сильно тряслась, але діяти треба було тихо і непомітно. Як же мені було соромно в цей момент, я ж ніколи так не робила, а ще мене трясло від думки, що я зможу там знайти ознаки зради. Але назад шляху не було — раз почала, треба продовжувати шукати.

У мене запаморочилося у голові, після того, як я знайшла повідомлення від якоїсь Принцеси в його телефоні. Я не стала заглядати туди, а то точно б зомліла. Далі я перевірила його дзвінки з цієї Принцесою, а їх було досить багато, практично щодня. Я поклала телефон на місце, схопилася за комод, щоб знайти точку опори. У цей момент раптом виходить чоловік їз ванної. Він здивовано дивиться на мене і нічого зрозуміти не може.

Біль в моїх грудях паралізував мене, він це помітив, схопив мене за плечі, розпитуючи про моє самопочуття. А я крізь сльози відштовхнула його і запитала хто така ця Принцеса, як довго він мені зраджує і взагалі коли він подасть на розлучення.

Він засміявся, як ненормальний. А я просто оторопіла. Тут він вирішив дістати телефон і подзвонити тій самій Принцесі, мабуть, щоб я почула все від неї самої. Сльози лилися з моїх очей ріками.

Але в цей час задзвонив мій телефон. Виявляється, Принцеса — це я. Він ще в молодості мене так називав, тому я у нього так і була записана. Я ж не спромоглася подивитися в текст повідомлень. Може бути, якби я це зробила, я б відразу все зрозуміла. Та й телефонуємо один одному часто, то хліба треба нагадати купити, то ще чого.

Тепер вже я сміялася, як ненормальна, але все-таки було соромно перед чоловіком. Він же не дивиться в мій телефон, а я з ним ось так обійшлася! Ще дуже довго перед ним вибачалася, довелося всю історію розповісти, як я підслухала розмову двох подруг в банку, як я вирішила перевірити його.

А ви перевіряєте телефон чоловіка? Чи довіряєте йому на 100 відсотків? У кого-небудь виходило в телефоні знайти сліди зради?

Оцініть статтю
Джерело
Я своєму чоловікові довіряла, поки не знайшла у його телефоні якусь Принцесу