Я став свідком свAрku пенсіонерки та касирши. Бабуся довго вuмAгAлA знижку на продукти, а, в кінці, 0бі3вAлA жінку

Я поважаю пенсіонерів. Розумію, як їм важко жити в нашій країні. Пенсії мізерні, державі все одно на них, якщо родичі згадують про стареньких — свято. Я завжди допомагаю пенсіонерам донести додому щось важке, поступаюся місцем в транспорті та беру участь в різних волонтерських програмах, які полегшують життя пенсіонерам.

Зазвичай, мені трапляються добрі та ввічливі пенсіонери. Рідко ці люди хамовиті, але буває таке. Потрібно пам’ятати, люди в віці — теж люди і не всі гарно виховані та поважають оточуючих. Ще раз нагадав собі про це, коли стояв у черзі в продуктовому.

На касі стояло чоловік десять. Працювали тільки дві каси, хоча в магазині їх п’ять. Я стояв в середині черги. Підійшла бабуся з пакетом овочів. Вона спиралась на тоненьку паличку, зроблену власноруч. Бабуся попрохала пропустити її. Ми не заперечували і жіночка пішла розраховуватися.

Касирша, жінка за сорок, швидко пробила покупки бабусі і назвала ціну. Пенсіонерці не сподобалась ціна. Вона почала просити знижку. Касирша відмовила. Як вона може знизити ціну, якщо продукти не акційні?

Жінка запропонувала бабусі викласти частину продуктів, щоб вистачило грошей. У відповідь почула заперечення. Пенсіонерка вважала всі продукти необхідними і далі просила знижку.

Спір двох жінок затягнувся. Якась жіночка з черги запропонувала оплатити покупки пенсіонерки. Вона протестувала. Їй треба саме знижка. Я дивувався абсурдності ситуації. Може пенсіонерка хворіє. Не подумайте нічого дурного. Частенько люди в віці сприймають буденність якось по своєму. Все таки, вік дає своє. Коли я працював в магазині побутової хімії, до нас кожен день приходила жінка і просила продати їй рибу. Вона не виглядала, як не нормальна. Нічого в ній не натякало на проблеми з пам’яттю. Так само, з цією пенсіонеркою.

Мої судження повністю змінились, коли я почув останню фразу бабусі. Після того, що вона сказала, в черзі повисла тиша.

— Ти важиш під сто кілограмів, — звернулась пенсіонерка до касирши, — і не можеш зробити знижку бідній жінці? Жируєш вдома, харчується декілька разів в день та поводиш себе, як скнара! Тобі шкода для бабусі знижки?!

Пенсіонерка нічого не купила. Вона вийшла з магазину, а ми не могли оговтатись.

Оцініть статтю
Джерело
Я став свідком свAрku пенсіонерки та касирши. Бабуся довго вuмAгAлA знижку на продукти, а, в кінці, 0бі3вAлA жінку