Я стала слугою для сестри після розлучення. Не знаю, як привести її до тями?

Моя сестра, Ольга, завжди була сильною та незалежною жінкою. Але, коли її шлюб почав розпадатися, все змінилося. Вона стала вразливою та потребуючою підтримки, і я, як її сестра, не могла її залишити у складний момент. Тож, я вирішила підтримати її і дала їй можливість перебратися до мого дому.

Спочатку здається, що це була правильна і добра ідея. Ми живемо разом з Ольгою, і я стараюсь надавати їй допомогу і заспокоєння,  чого вона так потребує. Але з часом щось почало змінюватися.

Ольга почала ставитися до мене як до прислуги. Вона почала вимагати, щоб я виконувала всі домашні обов’язки, а також вимагала, щоб я завжди була поруч і вислуховувала її скарги та проблеми. Моя сестра стала занадто залежною від мене і забула про мої власні потреби та життя.

Це було дуже складно для мене. Я розумію, що Ольга потребує підтримки і розуміння, але я не можу бути її слугою. У мене є свої власні обов’язки, робота, друзі та інтереси. Я не можу постійно жертвувати своїм часом і енергією для того, щоб задовольнити всі її потреби.

Я почала відчувати втому та роздратування від цієї ситуації. Я втомилася бути постійно на службі у Ольги, а взамін не отримувати жодної вдячності або підтримки з її боку. Це почало впливати на мій психічний і емоційний стан.

Я вирішила спробувати порозмовляти з Ольгою про це. Пояснила їй, що я хочу підтримати її, але також маю свої власні обов’язки та потреби, які потребують уваги. Я відкрито сказала, що не можу бути постійною прислугою, і ми повинні знайти баланс у нашому спільному житті.

Спочатку Ольга була ображена та розчарована моїми словами, але потім зрозуміла, що несправедливо ставити мене в таку ситуацію. Вона почала більше розуміти мої почуття та потреби і зрозуміла, що я маю право на власне життя та простір.

Вважаю, що Ользі потрібен психотерапевт, адже це ненормально, що вона впадає в залежність від людей. розумію, що дуже болісно вдарило по ній розлучення. Тому вона сьогодні така розбита, майже депресивна. Однак відчуваю, що самотужки сестра з цього не вийде. І я не знаю, як їй допомогти. сидіти кожного дня з нею поряд і втирати її сльози — це не вихід, а швидше навпаки — ми проблему заганяємо ще глибше.

Про сторонню допомогу Ольга й слухати не хоче. Каже, що з нею все гаразд, що їй для спілкування достатньо мене. Але я ж бачу, що не так. Що її глибоко травмувало розлучення. Не заводжу на цю тему розмови, щоб не травмувати ще глибше.

Ми разом домовились про нові правила спільного проживання. Я і надалі надаю їй підтримку і допомогу, але тепер ми маємо час, коли кожна з нас може займатися своїми справами та інтересами. Моя сестра почала більше довіряти собі і ставитися до себе більш незалежно.

Ця розмова допомогла нам знову зблизитися, а також зберегти нашу індивідуальність та незалежність. Тепер ми обидві розуміємо, що ніхто не має бути слугою для когось і що у нас є право на власне життя та щастя. І, незважаючи на всі труднощі, я вдячна, що ця ситуація допомогла нам зрозуміти це.

Оцініть статтю
Джерело
Я стала слугою для сестри після розлучення. Не знаю, як привести її до тями?